LEGO® DUPLO®

Znaleziono: 56 produktów

Zestaw LEGO Duplo – zabawa dla najmłodszych

Pomimo zmieniających się trendów, klocki LEGO niezmiennie królują wśród ulubionych zabawek brzdąców! Duńska marka stworzyła linię z myślą najmłodszych fanach, ich potrzebach i bezpieczeństwie. Zestawy LEGO Duplo są przede wszystkim nieco większe w stosunku do standardowych klocków tworzących ofertę SMYKA. Dzięki temu żaden smyk nie będzie miał problemu z układaniem skomplikowanych konstrukcji! Kreatywna zabawa klockami LEGO Duplo może pomóc Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię przestrzenną i zdolności manualne. Dostępne w naszym asortymencie zestawy przeznaczone dla maluchów w wieku od 1. do 5. roku życia.

Zestawy LEGO Duplo – idealny początek przygody z klockami

Czy wiesz, że na smyk.com znajdziesz największy wybór zestawów LEGO Duplo – idealnych już dla najmłodszych konstruktorów? Tak jest – w sam raz na początek wielkiej przygody z kultowymi klockami! W naszej ofercie czekają na ciebie zarówno zestawy LEGO Duplo dla dzieci w wieku 2-5 lat, jak i te przeznaczone dla jeszcze młodszych dzieci (są nawet zestawy na 1,5-rocznych szkrabów). Sprawdź, które klocki Duplo okażą się najlepsze jako pierwsze w kolekcji Twojego smyka. Pewne jest jedno – zapewnią super rozrywkę na wiele lat – tym bardziej, że niektóre elementy pasują do zestawów przeznaczonych dla starszych pociech.

Pozwól dziecku zbudować świat marzeń

Po własnoręcznym zbudowaniu konstrukcji, pojazdów i innych przedmiotów przychodzi czas na… zabawę! Zestawy LEGO Duplo zapewniają brzdącowi nieskończone możliwości odgrywania porywających scenek w przytulnym, domowym otoczeniu. Od teraz maluch może odmienić swój pokój tak, jak sobie wymarzy. Ogranicza go tylko wyobraźnia! Zanim się obejrzysz, na podłodze wyrośnie zamek dla bohaterów „Krainy Lodu” z klocków LEGO Duplo. W innej części pokoju może powstać farma ze zwierzętami, lotnisko, szpital lub wesołe miasteczko – wszystko zależy zainteresowań malucha!

Idealny zestaw LEGO Duplo dla Twojego malucha

W tej kategorii przygotowaliśmy klocki LEGO Duplo, wśród których z pewnością znajdziesz zestaw idealny. Bez względu na to, czy Twój smyk fascynuje się pojazdami czy światem zwierzątek, również tych z popularnych bajek. Zastanawiasz się, czy wśród nich jest LEGO Duplo dla dzieci w wieku od 1. do 3. roku życia? Oczywiście, że tak! Wejdź na smyk.com i przekonaj się, że kultowa marka zadbała o maluchy, które jeszcze nie chodzą do przedszkola. Postaw na wybrany zestaw lub... po prostu pudełko pełne różnych klocków w bajkowych kolorach! To uniwersalny wariant, który stwarza wiele możliwości do zabawy!

Klocki LEGO Duplo na Smyk.com

Klocki LEGO Duplo tworzące ofertę SMYKA przypadną do gustu wszystkim entuzjastom konstruowania. Zanim się obejrzysz, Twój brzdąc zbuduje porywający model samochodu, pociągu… a może nawet całą stację kolejową lub warsztat samochodowy! Z klockami LEGO Duplo możliwości są niemal nieograniczone.

Na smyk.com nie zabrakło klocków LEGO Duplo z ulubionymi postaciami z bajek Disneya. Myszka Miki, Kaczka Daisy, Hyzio i inni bohaterowie będą mogli teraz dumnie zdobić półkę dziecka! Klocki LEGO Duplo z wizerunkiem kultowych przyjaciół z filmowego świata wzbogacą pokój malucha i zachęcają go do kreatywnej zabawy.

Kolekcja klocków LEGO Duplo dla przedszkolaków

W SMYKU czekają również klocki LEGO Duplo dla przedszkolaków. To wspaniały pomysł na prezent, bez względu na okazję. Zawsze, kiedy zastanawiasz się nad podarunkiem dla malucha w wieku 3-5 lat, możesz postawić na klocki Duplo! Tylko upewnij się wcześniej, że maluch nie ma jeszcze upatrzonego przez Ciebie zestawu. Na szczęście możliwości jest mnóstwo, więc nawet jeśli okaże się, że upatrzony zestaw znajduje się już w kolekcji szkraba, wystarczy sięgnąć po inny. Dzięki LEGO Duplo smyk może bawić się w dzielnego policjanta, pracowitego budowlańca albo kochającego zwierzęta farmera. Z łatwością odtworzy też przygodę w średniowiecznym zamku lub wesołym miasteczku. Do wyboru są setki scenerii. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy na smyk.com!

Klocki LEGO Duplo – rodzinna integracja

Zestawy LEGO Duplo to prawdziwy klucz do rodzinnej integracji i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych! Klocki duńskiego producenta są niczym magnes spajający młodsze i starsze pokolenie. Wspólnie zbudujcie wspaniałe miasta, fantastyczne pojazdy, a nawet własne magiczne krainy!

Wspólna zabawa klockami LEGO Duplo pomaga w nauce współpracy i umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów. Dorośli mają z kolei okazję przenieść się do świata dziecięcej wyobraźni i zatopić się w radosnej atmosferze budowania.

LEGO Duplo – porywające sceny w domowym zaciszu

Zabawa klockami LEGO Duplo rozpoczyna się już w momencie budowania. Prawdziwą radość niesie jednak odgrywanie scenek z ulubionymi postaciami w roli głównej! LEGO Duplo małe zestawy oraz większe konstrukcje to magiczna przestrzeń na własne opowieści, gdzie granice przestają mieć znaczenie. Być może i Ty przyłączysz się do malucha i wspólnie zbudujecie niezapomniane chwile? Poznaj najlepsze zestawy LEGO Duplo dostępne na smyk.com!