Filtruj

Kategoria

Płeć

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Przedział wiekowy

Dostępność

Lego duplo

LEGO Duplo

LEGO Duplo


LEGO® Duplo®

Klocki LEGO® DUPLO® wprowadzają dziecko w świat zabawy w budowanie z LEGO. Mają ciepłą, jasną kolorystykę i są dwukrotnie większe od systemowych klocków LEGO – idealne dla małych rączek i rozwoju wyobraźni. Klocki LEGO DUPLO rozwijają w dziecku zamiłowanie do nauki przez zabawę. Dziecko może długo budować, tworzyć i rozwijać się dzięki wielu sposobom zabawy. Klocki DUPLO pasują do systemowych klocków LEGO, dzieci mogą więc nadal korzystać z ulubionych zabawek, gdy przejdą do zestawów LEGO.

Znaleziono 44 produktów

1 2
1 2

Seria DUPLO dedykowana jest maluchom, którzy dopiero rozpoczynają swoją kreatywną przygodę z klockami Lego. Wszystkie zestawy składają się z dużych i kolorowych elementów, które rozwijają wyobraźnię i pozwalają łatwo kreować własny świat Lego. DUPLO skierowane jest do dzieci w wieku pomiędzy pierwszym, a czwartym rokiem życia, a producenci zadbali o zestawy dedykowane specjalnie dziewczynkom (Kreatywne ciasteczka, Podwodny zamek Arielki, Ville) i chłopcom (Mój pierwszy pociąg, Szpital miejski czy Stacja paliw).


LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group. ©2016 The LEGO Group.

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe