LEGO Disney Princes

Znaleziono: 24 produkty

LEGO Disney Princess

Zestawy LEGO Disney Princess przeniosą Twoją córkę do magicznego świata księżniczek znanych z animowanych produkcji! Wejście w rolę Kopciuszka, Elsy i Arielki wywoła uśmiech na twarzy każdej dziewczynki, marzącej o zanurzeniu się w filmowy świat. Dostępne zestawy LEGO rozbudzą wyobraźnię Twojej pociechy i zachwycą mnogością dołączonych elementów. Dzięki klockom startowym dziewczynki mogą natychmiastowo wcielić się w ulubione postacie. Poznaj zestawy LEGO Disney Princess dostępne na smyk.com!

Disney Princess – ulubione księżniczki w świecie LEGO!

Komu przypadną do gustu klocki LEGO Disney Princess? Zestawy dostępne w ofercie SMYKA zachwycą wszystkich miłośników filmowych księżniczek! Bajkowy świat po raz pierwszy został urzeczywistniony w świecie klocków LEGO! Kopciuszek, Bella, Roszpunka i inne księżniczki ożyją na dziecięcych oczach, porywając Twoją pociechę na długie godziny. Zestawy LEGO Disney Princess to również prawdziwe wyzwanie konstruktorskie! W procesie budowania pomaga interaktywna cyfrowa instrukcja w dedykowanej aplikacji.

Przygody w towarzystwie Elsy, Anny i Olafa

Przenieś swoją pociechę do chłodnego świata „Krainy lodu”! Bajka z 2013 roku do dziś podbija serca małych odkrywców. Miłośniczki animacji natychmiastowo rozpoznają modele inspirowane filmowym światem.

W asortymencie Smyka znajdziesz zestawy po raz pierwszy przenoszące Elsę, Annę i Olafa do rzeczywistego świata klocków. Należą do nich zarówno rozbudowane konstrukcje, jak i mniejsze modele, które można łączyć z innymi zabawkami marki LEGO.

Minilaleczki Arielki, Vaiany i innych księżniczek

Co wyróżnia modele LEGO Disney Princess dostępne w Smyku? Porywające minilaleczki disnejowskich bohaterek dołączone do każdego zestawu! W środku znajdziesz m.in. figurki Arielki, Meridy, Aurory i Vaiany. Najpopularniejsze księżniczki z filmowego świata odziane są w kolorowe suknie, skupiające na sobie uwagę maluchów. Dzięki figurkom księżniczek dziewczynki wspólnie odegrają klasyczne historie, zaczerpnięte z kultowych animacji. Wielogodzinna zabawa w gronie przyjaciół zacieśni z kolei więzi między rówieśnikami.

LEGO Disney Princess – klocki do zabawy dla Twojego malucha

Firma LEGO od dziesięcioleci jest wyznacznikiem standardów jakości w branży zabawek dziecięcych. Klocki sygnowane logiem marki są zawsze rozsądnym wyborem dla Twojego malucha. Wspólnie przenieście się w niesamowity świat zestawów LEGO Disney Princess i wybudujcie niesamowite przestrzenie do przeżywania coraz to ciekawszych historii.