LEGO® Disney Princess

Zestawy LEGO® Disney Princess umożliwiają dziewczynkom odtwarzanie i przedstawianie ich ulubionych historii. Odgrywanie opowieści przepełnionych magią, przygodami i bohaterstwem sprawi, że księżniczki — Kopciuszek, Ariel, Merida i Roszpunka i inne — ubrane w cudowne sukienki ożyją w dziecięcych oczach. Zestawy z serii Disney Princess zawierają wszystkie niezbędne elementy: zamki, wieże, bramy, karetę, skrzynie ze skarbami i wiele innych, dzięki którym dziewczynki mogą wielokrotnie odtwarzać swoje ulubione klasyczne historie. Zaklęcia, tajemnice i ukryte skarby inspirują też do wymyślania własnych bajek.

Znaleziono: 21 produktów

LEGO Disney Princess

 

Czy wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór LEGO Disney Princess? Odpowiedź może być tylko jedna: na smyk.com! W naszym sklepie internetowym czekają zestawy, o których marzą zarówno wielbicielki Elzy i Anny z „Krainy Lodu”, jak i innych disneyowskich księżniczek. Ponieważ nasza oferta LEGO Princess powstała z myślą o spełnieniu tych marzeń. Gotowi na podróż do krainy przygód najbardziej znanych księżniczek? Przekonajcie się, że LEGO i Disney to naprawdę wspaniały duet!

 

W tej kategorii znajdziesz klocki LEGO Disney Princess, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chcesz by twoja pociecha na widok prezentu podskoczyła wysoko z radości! Wśród naszych propozycji są bowiem wszystkie ukochane disneyowskie księżniczki w wersji LEGO. Czekają tu na Ciebie klocki LEGO Princess, które pozwolą na godziny niezwykłej zabawy. Zarówno podczas konstruowania jak i wtedy, gdy już wszystko jest już gotowe.

 

Pozostaje tylko pytanie: które księżniczki wybrać? Annę i Elzę z Krainy Lodu, które od lat fascynują dzieci na całym świecie? To tzw. "pewniaki" i jedyne ryzyko związane z wyborem tych księżniczek Disneya w wersji LEGO to możliwość zdublowania prezentu (dlatego warto upewnić się, czy nikt z grona krewnych i przyjaciół nie sprezentował już identycznego zestawu i w razie czego – wybrać inny).

 

Jakie jeszcze księżniczki znajdziesz w zestawach LEGO Princess? A chociażby Aurorę, czyli piękną Śpiącą Królewnę. I dzielną Vaianę, bohaterkę filmu animowanego „Skarb Oceanu”. A także: syrenkę Arielkę, Bellę z „Pięknej i Bestii”, Roszpunkę i inne księżniczki Disneya w wersji LEGO. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy na smyk.com!

 

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group. ©2016 The LEGO Group.