LEGO® Classic

"LEGO® Classic rozwija twórcze zdolności dzieci. Te jasne, kolorowe i uniwersalne klocki LEGO bez trudu pobudzą ich wyobraźnię i zachęcą do budowania. Każdy zestaw klasycznych klocków LEGO zawiera elementy specjalne i pomysły na budowanie, by dzieci mogły od razu rozpocząć zabawę. Wraz z rozwojem umiejętności kreatywnego budowania dzieci będą tworzyły coraz to nowe modele — domy, pojazdy czy zwierzątka. Z LEGO Classic wszystko jest możliwe. LEGO Classic doceniają budowniczowie w każdym wieku. Zestawy, które inspirują wszystkie pokolenia, stanowią niewyczerpane źródło rozrywki dla całej rodziny. "

Znaleziono: 20 produktów

Lego Classic

 

Czy wiesz, gdzie znajdziesz największy wybór zestawów LEGO Classic? Na smyk.com czekają na Ciebie klocki LEGO Classic, wśród których z pewnością znajdziesz opcję idealną! Z myślą o różnych potrzebach – zarówno małych jak i starszych wielbicieli LEGO – przygotowaliśmy zestawy o różnej liczbie elementów. Przekonaj się, że klocki LEGO Classic wspaniale sprawdzą się jako prezent dla maluchów powyżej czwartego roku życia. Wybierz wariant, który najbardziej ucieszy twoją pociechę i pozwoli przegonić nudę na dobre!

 

W tej kategorii znajdziesz klasyczne klocki LEGO, idealne zarówno dla początkujących, jak i bardziej zawansowanych konstruktorów. Nie brakuje też płytek konstrukcyjnych – różnej wielkości i w rozmaitych kolorach. Taka płytka konstrukcyjna może służyć za podłoże dla domku, parkingu lub podstawkę dla robota. Można też z jej pomocą tworzyć wielopoziomowe konstrukcje.

 

Klocki LEGO klasyczne łączą się z elementami innych zestawów, dlatego mogą okazać się idealnym pomysłem na prezent. Nie tylko dla dzieci w wieku przedszkolnym, ale i starszych smyków, których kreatywność w budowaniu może ograniczać jedynie... ilość klocków.

 

Zastanawiasz się, który zestaw LEGO będzie najlepszy i jednocześnie obawiasz się zdublowania upominku (urodzinowego lub na Gwiazdkę)? Postaw na klocki LEGO Classic. Ich niekwestionowaną zaletą jest, że... nigdy nie może być ich za dużo. Przekonaj się, że nawet kolejny zestaw LEGO classic to nie pomyłka a nowe możliwości zabawy. Solo lub w gronie rówieśników lub rodziny. Zarówno w przypadku chłopca jak dziewczynki, a także rodzeństwa w zbliżonym lub różnym wieku. Ich uniwersalność sprawia, że klasyczne LEGO od lat cieszą się ogromną popularnością. Sprawdź, co przygotowaliśmy na smyk.com!

 

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group. ©2016 The LEGO Group.