LEGO® City

LEGO® City odtwarza wszystkie elementy znane dziecku z codziennego życia, zachęcając je do tworzenia uroczego miasta pełnego wydarzeń i humoru. Wszystkie główne elementy życia zapewniają wielogodzinną zabawę: policja, straż pożarna, znane pojazdy i budynki, które dziecko będzie z przyjemnością budować. LEGO City zawiera mnóstwo szczegółów inspirujących wyobraźnię, z nieograniczoną liczbą kombinacji. LEGO City to otwarty świat możliwości, które znacznie zwiększają atrakcyjność zabawy.

Znaleziono: 54 produkty

LEGO City

 

Co dziś może zdarzyć się w mieście? Wszystko! Począwszy od brawurowej akcji strażaków lub policjantów aż po spotkanie z przyjaciółmi przy ulubionej budce z lodami. Nie wspominając o budowie nowej stacji kolejowej i długich torów. Wystarczy mieć klocki LEGO City, by w zaciszu swego pokoju poczuć emocje towarzyszące najróżniejszym sytuacjom. Wybierz zestaw, który najbardziej odpowiada zainteresowaniom Twojej pociechy i przegońcie nudę na dobre!

 

W tej kategorii przygotowaliśmy zestawy LEGO City, wśród których z pewnością znajdziesz prezent idealny. Bez względu na okazję, wiek i pasje Twojego dziecka. Przekonaj się, że prawdziwa przygoda nie zawsze zaczyna się od wyjścia z domu i wybierz klocki, które pozwolą na niezapomniane emocje. Twój smyk marzy o pracy w policji? Postaw na policyjny zestaw LEGO City – z pojazdami i funkcjonariuszami, którzy zawsze wiedzą jak dbać o bezpieczeństwo w mieście. A może Twoja pociecha chce zostać strażakiem? Dzięki LEGO City ze strażą pożarną można wziąć udział w niejednej emocjonującej akcji, a potem odpocząć w remizie strażackiej. Ale LEGO City to nie tylko straż lub policja – wśród zestawów znajdziesz również te, które zabiorą Twoją pociechę w morską podróż – na pokładzie jachtu lub łodzi podwodnej. Chyba że woli rundę po mieście prawdziwą śmieciarką albo wyprawę w kosmos. Tak, ponieważ z zestawami LEGO City nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Przekonaj się, że klocki LEGO City nie bez powodu podbijają serca dziewczynek i chłopców na całym świecie. I że zapewniają godziny wspaniałej zabawy – zarówno w pojedynkę jak i w gronie bliskich – rówieśników, rodziców, dziadków lub młodszego rodzeństwa. Sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com i trzymaj rękę na pulsie jeśli chodzi o promocje, podczas których nasze ceny są jeszcze niższe!

 

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group. ©2016 The LEGO Group.