Filtruj

Kategoria

Płeć

Marka

Cena

- pokaż

Przedział wiekowy

Dostępność

Łóżeczka turystyczne

Znaleziono 8 produktów

Zadbaj o komfort Twojego malucha podczas każdej podróży! Na smyk.com znajdziesz łóżeczka turystyczne, które sprawdzą się świetnie, jeśli planujesz wakacje z dzieckiem. W naszej szerokiej ofercie czekają na Ciebie łóżka dla niemowląt, które zadbają o ich spokojny sen i wygodny odpoczynek nawet w nowym otoczeniu.

Na smyk.com przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej pociechy łóżeczka turystyczne dwupoziomowe o solidnej konstrukcji oraz łóżka jednopoziomowe, które podczas wyjazdów mogą służyć maluchowi do spania lub jako kojec do zabawy. Odpowiednia budowa dba o komfort i bezpieczeństwo dziecka, zaś składane elementy umożliwiają wygodny transport. W naszej ofercie znajdziesz także modele z funkcją kołyski oraz otwieranymi bokami, dzięki którym maluch samodzielnie może wchodzić do łóżeczka.

Na smyk.com możesz zamówić również wszelkie dodatkowe elementy i akcesoria takie, jak materac do łóżeczka turystycznego czy torbę z kółkami do ich wygodnego przenoszenia. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wakacje z dzieckiem stały się wypoczynkiem dla całej rodziny!

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe