Zabawki dla psa

Znaleziono: 26 produktów

Zabawki dla psa

Zabawki dla psa to podwójna korzyść dla Twojego pupila! Tworzące ofertę SMYKA artykuły zadbają bowiem o radość i zdrowie zwierzaka. Od porywających zabawek sensorycznych, przez pluszaki, aż po gryzaki – tutaj odnajdzie się każdy miłośnik czworonożnych przyjaciół! Zabawki dla psów stanowią kluczowy element dobrego samopoczucia ukochanych kompanów. Nie czekaj dłużej i zapewnij pupilowi ekscytującą rozrywkę! Poznaj zabawki dla psa dostępne na smyk.com!

Zabawki dla szczeniaka

Zabawa odgrywa kluczową rolę w życiu Twojego psiaka. Zapewnij szczeniakowi niezapomnianą rozrywkę dzięki akcesoriom dostępnym w naszej ofercie.

Zabawki dla szczeniaka zapewniają mu optymalną stymulację fizyczną i umysłową w okresie wczesnego wzrostu. Interaktywne pomogą mu w rozwoju zdolności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Jednocześnie dostarczą Twojemu pupilowi wiele frajdy!

Szukasz zabawek dla małych psów, które pomogą w kształtowaniu więzi między Tobą a szczeniakiem? Postaw na wyjątkowe wyrzutnie piłek – doskonałe gadżety na popołudniowe spacery! Dzięki nim Twój szczeniak może rozkoszować się długim biegiem, a Ty cieszyć się czasem spędzonym w towarzystwie włochatego kumpla.

Zabawki dla dorosłego psa

Zabawki dla dorosłego psa to idealny sposób na utrzymanie wysokiej aktywności w ciągu dnia, zadowolenia i dobrego samopoczucia. Które gadżety będą najlepsze? To już zależy od preferencji pupila! Czworonożni przyjaciele uwielbiają gryzaki wypełnione smakołykami, które intrygują od pierwszego poznania.

Sznur do zabawy przypadnie do gustu szczególnie większym psiakom. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby podarować szarpak przedstawicielowi mniejszej rasy!

Zabawki sensoryczne dla psa

Różnorodne doświadczenia sensoryczne rozbudzą ciekawość psiaka do granic możliwości! Ciekawi Cię reakcja Twojego pupila na interaktywną matę, piszczącego kurczaka lub inne gadżety? Odkryj niezwykłe zabawki sensoryczne dla psa!

Mata jest dla czworonoga źródłem ekscytujących doznań, które mogą pozytywnie wpłynąć na jego samopoczucie. Mnogość tkanin, kształtów i faktur zaciekawi psiaka i zachęci go do interakcji.

Ofertę SMYKA tworzą również zabawki dla psa z dźwiękiem! Od piszczących kurczaków, aż po urocze pluszaki – zapewnij pupilowi niezapomnianą dawkę radości. Odkryj inteligentne zabawki dla psa dostępne w naszym asortymencie!

Gryzaki – idealne zabawki dla pieska

Gryzaki to niezastąpione zabawki dla małych psów i dorosłych czworonogów! Zaspokajają one bowiem naturalne potrzeby żucia i gryzienia. Ofertę SMYKA tworzą różnorodne gryzaki – każdy psiak znajdzie coś dla siebie!

Zabawki w kształcie ryby, myszy i kaczki? A może ekscytujące gryzaki ze sznurkiem? Przenieś swojego pupila do krainy bezpiecznego żucia i… zdrowego uzębienia! Dostępne wytrzymałe zabawki dla psa mogą korzystnie wpływać na higienę jamy ustnej czworonoga. Gryzaki wiążą się również ze świeżym oddechem psa. Niwelują one bowiem odkładającą się płytkę nazębną.

Zabawki dla psa – piłki

Czołowe miejsce w naszej ofercie zabawek dla pieska zajmują piłki! Dostępne gadżety to doskonałe narzędzia do angażowania psa w aktywność fizyczną. Aportowanie na świeżym powietrzu może również wpłynąć na kondycję fizyczną pupila. Naucz psiaka wykonywania poleceń, dostarczając mu przy tym wyjątkowej frajdy!

Nie zapomnij o piłkach na przysmaki. Te wyjątkowe zabawki edukacyjne dla psa zmotywują go do rozwiązywania łamigłówek i zdobycia ukrytych smakołyków. Do specjalnej komory możesz wsunąć ulubioną przekąskę pupila. Zadaniem psiaka jest wykorzystanie swojego noska, aby zdobyć nagrodę!

Zabawki dla psa do rzucania

Które psie zabawki najbardziej zachęcą pupila do aktywności? Jednym z kandydatów są gadżety do rzucania! Miotacze piłek zapewnią czworonożnemu kompanowi długie godziny zabawy i zadbają o jego kondycję. Dzięki nim psiak może również ćwiczyć refleks i zwrotność. Wybierz miotacze piłek i zabawki dla psa na inteligencję tworzące ofertę SMYKA!

Pluszaki – zabawki dla psa

Pluszaki to nie tylko zabawki uwielbiane przez dzieci. Odkrywają one również rolę gadżetów dla czworonożnych przyjaciół! Tworzące ofertę SMYKA pluszowe zabawki zapewnią pupilowi poczucie bezpieczeństwa, niezbędne dla jego komfortu psychicznego.

Pluszaki to również doskonała dekoracja przestrzeni mieszkalnej! Urocze zabawki mogą stać się ulubionymi towarzyszami psiaka i ciekawymi elementami wystroju wnętrza. Umieszczone w wybranym przez zwierzę miejscu uzupełnią legowisko pupila i sprawią, że jego kącik stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Odkryj dostępne pluszowe zabawki – dla dorosłego psa i szczeniaka!