Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Kolor

Cena

pokaż

Marka

więcej

Licencja

więcej

Toy story

Znaleziono: 21 produktów

Choć od premiery Toy Story minęło ćwierć wieku, bohaterowie tej opowieści wciąż nie pozwalają o sobie zapomnieć. Od tamtej pory mogliśmy oglądać ich przygody już w czterech odsłonach, ostatnią całkiem niedawno. Dlatego można powiedzieć, że szeryf Chudy i spółka to postacie, które łączą pokolenia rodziców i dzieci.

Niech żyją zabawki!

Jako że w tej bajce najwięcej do powiedzenia mają zabawki – w smykowej kolekcji Toy Story nie mogło zabraknąć figurek ich postaci. Znajdziecie tu bohaterów znanych zarówno z pierwszej, jak i ostatniej części kreskówki. W dodatku, na przykład Szeryf Chudy występuje tu zarówno w wersji podstawowej, jak i mówiącej, interaktywnej figurki. Znawcy tematu pewnie się zgodzą, że różnice między Chudym z dawnych lat a tym z XXI wieku są widoczne gołym okiem i będą mieli rację!

Jest też mówiący Buzz oraz Buzz Astral, a także Sztuciek Widelec. Prawdopodobnie znajdzie się też coś nie tylko dla maluchów, ale i dla nieco starszych kolekcjonerów figurek. W tym cała seria postaci wykonanych z trwałego i odpornego winylu.

Przedszkolakom z kolei mogą spodobać się pojazdy prosto z Toy Story 4: Forky, Ducky & Bunny albo zestaw z wyrzutnią!