Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Dostępność

Świnka peppa

Znaleziono: 239 produktów

Świnka Peppa

 

Świnka Peppa to uwielbiana przez małe szkraby bohaterka bajek, która wraz z rodziną, czyli rodzicami, dziadkami i braciszkiem, zabawia dzieci do snu oraz przeżywa ciekawe, zabawne przygody. Jej sąsiadami i przyjaciółmi są inne zwierzątka zamieszkujące niedaleko – wspólnie z Peppą dobrze bawią się każdego dnia!

 

Dla wszystkich miłośników tej bajki na smyk.com czekają najróżniejsze akcesoria związane ze Świnką Peppą. Figurki, naklejki, puzzle czy maskotki- a to dopiero początek! Dzieci lubiące przytulić się do przytulanki przed snem mogą tu znaleźć maskotkę Świnki Peppy i jej rodzinki z kolei szkraby, które uwielbiają spędzać wspólnie czas z rodziną czy przyjaciółmi z pewnością zrelaksują się przy jakiejś grze o Śwince Peppie – planszowej, logicznej czy muzycznej.

 

Na smyk.com znajdziesz także niejeden zestaw związany ze Świnką Peppą: urocza, porcelanowa zastawa, walizeczka do zabawy w kształcie głowy Peppy czy samolot albo domek w sam raz dla całej różowej rodzinki. Akcesoriów jest od groma! Miłośnikowi Świnki Peppy możesz nawet kupić ręcznik, ubranka, pościel czy akcesoria szkolne, dzięki którym maluch będzie miał swoją ulubioną bohaterkę zawsze przy sobie. Nie zapomnij także o edukacyjnych książeczkach dla najmłodszych – Świnka Peppa może pomóc smykowi w nauce malowania czy pisania oraz pomóc odkrywać otaczający nas świat. Wiele z książeczek posiada dodatkowo naklejki albo specjalne miejsca, które maluch może sam pokolorować – dzięki temu dziecko nigdy nie będzie się nudzić!