Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Rozmiar

Płeć

Kolor

Cena

pokaż

Marka

Licencja

Spider-man

Znaleziono: 141 produktów

Spraw, by Twój smyk poczuł moc ulubionego superbohatera! W tej kategorii znajdziesz zabawki, gry, ubrania oraz wszystko, co może się przydać w szkole i w czasie wolnym. Każdą z tych propozycji łączy jedno – Spider-Man, czyli Człowiek-Pająk o nadludzkiej sile, zręczności i inteligencji, który skutecznie dba o bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Jorku. Sprawdź, jak możesz sprawić radość małemu fanowi przygód kultowego superbohatera!

 

Choć trudno w to uwierzyć, Spider-Man ma już blisko sześćdziesiąt lat. Od ponad pół wieku fascynuje miłośników komiksów i filmów, w których nieśmiały Peter Parker zmienia się w niepokonaną postać. Jego znaki rozpoznawcze to czerwony kostium niekrępujący ruchów, umiejętność wystrzeliwania sztucznej pajęczyny i brak lęku wysokości.

 

Spider-Men: zabawki dla małych i dużych

Spider-Man inspiruje do świetnej zabawy! Choć prywatnie, jako Peter Parker jest zwykłym, nieśmiałym fotografem – kiedy trzeba zmienia się w niepokonanego Człowieka-Pająka. To działa na wyobraźnię! Każdy mały chłopiec (i dziewczynka) może przeżywać niezwykłe przygody, stając po stronie dobra, używając do tego indywidualnych zdolności i wyobraźni. Sprawdź, z czego najbardziej ucieszy się Twój maluch! Z figurki znanej z filmu o Spider-Manie? Puzzli lub klocków LEGO z motywem ulubionego bohatera? A może zestawu złożonego z pajęczych skrzydeł i wyrzutni na strzałki? Przekonaj się, że zabawka Spider-Man może mieć niejedno oblicze!

 

Spider-Man dla dzieci: na bluzie, hulajnodze i piórniku

Przed Twoją pociechą trudny dzień? Zaproponuj mu T-shirt lub skarpetki z postacią Spider-Mana – niech superbohater doda maluchowi otuchy i wiary w siebie! A co powiesz na piórnik lub plecak z postacią Człowieka-Pająka? W tej kategorii mamy dla Was również hulajnogi, samorozkładający się namiot i dmuchaną kamizelkę do nauki pływania. Sprawdź, co czeka na Ciebie i Twoją pociechę na smyk.com!