Filtruj:

L.O.L. Surprise - lalki, gadżety, ubrania

Znaleziono: 175 produktów

Dlaczego laleczki L.O.L. cieszą się tak ogromną popularnością wśród młodszych i starszych dziewczynek? Chyba przede wszystkim dlatego, że każde pudełko z laleczką L.O.L. to jedna wielka i najczęściej przemiła… niespodzianka! Albo wiele niespodzianek!

L.O.L. – co to tak naprawdę znaczy?

Laleczka w stylu hip-hop, rock lub glamour, królowa w koronie albo wielbicielka pływania. Zabawki L.O.L. mają naprawdę niejedno oblicze! A tym, co tak naprawdę znaczy skrót L.O.L. w przypadku kolekcji laleczek, ukrytych w kulach i innych tajemniczych opakowaniach, każdy może łatwo przekonać się sam. Może po prostu  „Lots of Laughts”, czyli dużo, dużo śmiechu? Wywołanego zaskoczeniem oraz urokiem laleczki, zwierzątek i akcesoriów ukrytych w tajemniczych pudełkach i opakowaniach. Kolory, kształty, liczba dodatków i możliwości zabawy mogą sprawić, że L.O.L. okaże się tym samym co… WOW!

Laleczki L.O.L. – kolekcja pełna niespodzianek

W kuli, kapsule, walizce, pudełku – laleczki i zwierzaki mogą skrywać się w rozmaitych opakowaniach. Z napisów i opisów oczywiście można dowiedzieć się, co zawierają zestawy, ale całą prawdę okrywa się dopiero, rozpakowując prezent. Na przykład w kapsułach może być laleczka albo zwierzątko. Która laleczka? Jakie zwierzątko? Niespodzianka! A to dopiero początek – z dołączonej instrukcji można dowiedzieć się co potrafi wylosowana zabawka. Może zmieniać kolor?

A może zupełnie coś innego?

Zestawy L.O.L. to również domki i mebelki dla lalek. A także Glamper Kamper z podświetlanym basenem, zjeżdżalnią, grillem i wszystkim tym, co jeszcze może przydać się podczas wymarzonych wypraw w nieznane!

W stylu L.O.L.

Wielbicielki L.O.L. prawdopodobnie ucieszą się z wielu innych smykowych propozycji. Na naszych półkach nie brakuje książek i puzzli z przygodami laleczek. Ani gier, planszowych, karcianych lub logicznych. Ulubione postacie mogą towarzyszyć również swoim fankom w przedszkolu i szkole – wystarczy wybrać najładniejszy plecak lub piórnik w stylu L.O.L. Może być to też stylowy i twarzowy T-shirt!