Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

więcej

Rozmiar

Cena

pokaż

Marka

Dostępność

Kraina lodu - zabawki i ubrania z twoim ulubionym bohaterem

Znaleziono: 473 produkty

„Kraina Lodu” (en. Frozen) to jedna z najpopularniejszych animacji ostatnich lat. Jej główne bohaterki, czyli siostry Elsę i Annę znają już chyba wszyscy, podobnie jak kultową piosenkę „Mam tę moc”. Z myślą o małych fanach i fankach „Frozen” produkowane są niezliczone zabawki, książki czy ubranka. Na tej podstronie znajdziecie ich pokaźny zbiór.

Miniaturowe Anna i Elsa, czyli lalki z „Krainy lodu”

Lalka z „Krainy lodu” to marzenie większości fanek animacji. Na Smyk.com może się ono spełnić. Małe księżniczki mogą wejść w posiadanie zabawki podobnej do Elsy, Anny, a nawet Kristoffa czy Olafa. Niektóre lalki oprócz tego, że wyglądają jak bohaterki z filmu, potrafią też śpiewać tak jak one! Jeszcze innym sukienki mienią się lodowym blaskiem. Są i takie, które potrafią rozrzucać płatki śniegu. Nie mogło też zabraknąć mięciutkich, pluszowych lal do przytulania przed snem i nie tylko.

Inne zabawki z „Frozen”

Lalki to oczywiście nie wszystko. Mały fan lub fanka „Frozen” mogą również ucieszyć się z gier planszowych, które przeniosą ich do baśniowego Arendelle czy puzzli przedstawiających ulubionych bohaterów. Poza tym w ofercie Smyka znajdziemy zestawy naukowe, które umożliwiają różne ciekawe eksperymenty z lodem, zestawy LEGO nawiązujące do „Frozen” oraz liczne ubranka i gadżety szkolne z motywami z animacji. Dzięki nim ulubieni bohaterowie będą cały czas z dzieckiem. A jeśli to nie wystarczy, może ono przebrać się za ulubioną postać, np. na bal karnawałowy w szkole. Kostiumy z „Frozen” również znajdziecie w naszej ofercie.