Hauck, Alpha Select, krzesełko do karmienia, Charcoal

Indeks: 7255511

Napisz recenzję i oceń
Cena: 504,00 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Krzesełko ALPHA+ Select odznacza się szczególnie wysoką jakością i-dzięki wysokiej jakości powłoce-jest jednym z naszych wysokiej klasy produktów z rodziny ALPHA+. Skórzany pas krokowy doskonale komponuje się z bukowym drewnem krzesełka, a metalowe elementy dopełniają elegancki zestaw. W rezultacie ALPHA+ Select jest optymalnym wyborem dla nowoczesnych rodziców, którzy chcą krzesełka do karmienia, które jest nie tylko wysokiej jakości, ale także przyciąga wzrok.

W ALPHA+ Select Twój mały skarb może jeść razem z Tobą przy tym samym stole od 6 miesiąca życia. W połączeniu z przytulnym zestawem dla noworodków Alpha Bouncer Premium, krzesełko może być używane od narodzin.

Ponadto nasze krzesełko ALPHA+ Select to prawdziwie naturalny produkt wykonany z wytrzymałego europejskiego drewna bukowego, dzięki czemu jest wyjątkowo stabilne, odporne na przechylanie i niezwykle sprężyste.

Wysokość i głębokość siedziska i podnóżka można regulować. W ten sposób możesz dostosować krzesełko do indywidualnych faz wzrostu swojego potomstwa, oferując jednocześnie ergonomiczną postawę i wygodną pozycję siedzącą.

Dzięki barierce ochronnej w ALPHA+, pasowi krokowemu i 5-punktowym pasom-które są już w zestawie-Twój maluch zawsze będzie siedział bezpiecznie w krzesełku.

Nie zapominajmy, że ALPHA+ Select jest odpowiedni dla dzieci do około 12 roku życia, ale oferuje również praktyczne siedzisko dla dorosłych do 90 kg. To sprawia, że nasza ALPHA+ Select jest towarzyszem na całe życie.

Nasza rekomendacja: ALPHA+ Select można łączyć z naszym wysokiej jakości reduktorem siedziska Alpha Cosy Select lub wkładką do krzesełka Highchair Pad Select, a także drewnianą tacą Alpha (dostępna w odpowiadających kolorach) lub tacą Alpha (wykonaną z tworzywa sztucznego z regulacją głębokości) .

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: