Filtruj

Kategoria

Płeć

Marka

Producent

Cena

  1. 5 zł
    989 zł

Niemowlęce

Znaleziono 2133 produktów

 

Podaruj swojemu maleństwu mnóstwo radości! W naszej ofercie czekają na Ciebie najciekawsze zabawki dla niemowląt, które pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczyć koncentrację oraz świetnie sprawdzą się podczas nauki chodzenia, mówienia i jedzenia. Wszystko o czym marzy Twój maluch znajdziesz na smyk.com!

W naszej ofercie czekają na Ciebie zabawki interaktywne dla niemowląt oraz zestawy edukacyjne, które pomogą maleństwu w nauce kolorów i kształtów, a także poprawią umiejętność koncentracji i logicznego myślenia. W tej kategorii znajdziesz także zabawki dla noworodka takie, jak przywieszki i pałąki na kołyskę i wózek, karuzele i pozytywki oraz grzechotki i gryzaki. Na smyk.com przygotowaliśmy również pierwsze książeczki malucha, zabawki do kąpieli, klocki dla niemowlaka oraz urocze pluszaki i lalki, które pokocha Twoje maleństwo.

W naszej ofercie znajdziesz także zabawki do nauki chodzenia oraz zestawy rozwijające równowagę maluchów – chodziki, jeździki i pchacze oraz maty i stojaki gimnastyczne.

Program SMYK & Spółka