Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

25,99 zł

32,90 zł

Oszczędzasz:  6,91 zł (21%)

Dostawa: 1 dzień roboczy + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

Bestseller dla rodziców dzieci w każdym wieku!

Twoje dziecko bywa nieposłuszne i zbuntowane, manipuluje innymi, domaga się wyłącznej uwagi? Jesteś zmęczony ciągłym testowaniem granic, dąsami oraz krzykiem i agresją? Odłóż na bok kary, nagrody i zakazy - naucz dziecko samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie z emocjami.

Poznaj metodę rozwiązywania problemów poprzez współdziałanie, sprawdzoną w wielu rodzinach i szkołach na świecie. Współpracując z dzieckiem, nauczysz je umiejętności, których najbardziej mu brakuje: dostosowywania się, tolerowania frustracji i rozwiązywania problemów. Dziecko nie zachowuje się źle celowo, ono po prostu nie zna innego sposobu i potrzebuje twojej pomocy, aby nauczyć się reagować inaczej. Z tą książką nauczysz je pozytywnie reagować na codzienne sytuacje i wzmocnisz jego pewność siebie.

Dlaczego książka trafia w SAMO SEDNO?

  • zawiera przydatny w pracy z dzieckiem formularz analizy trudności i nierozwiązanych problemów oraz konkretny plan działania wraz ze wskazówkami
  • kładzie nacisk na faktyczne przyczyny niepożądanych zachowań u dziecka, a nie skupia się tylko na objawach
  • pokazuje na przykładach wybranych rodzin, jak zastosować metodę działania w praktyce
  • uczy, jak przewidywać wybuchy agresji i skutecznie im przeciwdziałać

"Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, nauczycieli i specjalistów próbujących wychowywać, wpierać i uczyć dzieci drażliwe, wybuchowe i sprawiające kłopoty wychowawcze." dr Thomas H. Ollendick, profesor Wydziału Psychologii Klinicznej Virginia Tech

O autorze:

Dr Ross W. Greene - pracuje na Wydziale Psychologii Virginia Tech, profesor Wydziału Psychiatrii w Harvard Medical School. Współpracuje z wieloma rodzinami, szkołami, ośrodkami terapeutycznymi i schroniskami dla nieletnich, prowadzi wykłady na całym świecie.

Szczegóły
SKU:
5822255
Ilość stron:
216
Wydanie:
1
Oprawa:
miękka
Autor:
Ross W. Greene
Producent:
Edgard
Rok wydania:
2014
Przedział wiekowy:
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe