Regulamin promocji na zestawy LEGO FRIENDS i LEGO DISNEY w dniach 12-30.04.2018

 1. 1. Niniejszy Regulamin określa zasady promocji przeprowadzanej w sieci sklepów SMYK prowadzonych przez Smyk S.A z siedzibą w Warszawie na terytorium Polski („sklepy SMYK”) w dniach 12-30.04.2018 lub do wyczerpania zapasów
 2. 2. W ramach promocji każda osoba, która w dniach 12-30.04.2018 roku dokona zakupu trzech zestawów klocków LEGO z serii LEGO FRIEDNS lub LEGO DISNEY trzeci ( najtańszy) zestaw z serii LEGO FRIENDS lub LEGO DISNEY będzie mogła nabyć za jeden grosz . Promocja obowiązuje od 12.04.2018 do 30.04.2018 lub do wyczerpania zapasów.
 3. 3. Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci SMYK 
 4. 4. Promocja nie obowiązuje w sklepach SMYK Outlet oraz sklepie internetowym smyk.com
 5. 5. Promocja nie łączy się z wyprzedażą.
 6. 6. Promocja nie łączy się z kuponami i kartami rabatowymi oraz innymi promocjami.
 7. 7. Promocja nie łączy się z produktami przecenionymi, kuponami i kartami rabatowymi oraz innymi promocjami, nie obowiązuje na produkty oznaczone jako HIT Cenowy.
 8. 8. Oferta sklepu internetowego smyk.com może różnić się od oferty sklepów stacjonarnych.
 9. 9. W przypadku zwrotu zgodnego z umową towaru zakupionego w ramach promocji w sklepie stacjonarnym Smyk dokonanego zgodnie z warunkami dotyczącymi zwrotów i wymian stosowanymi w sklepach Smyk:

  a) W razie dokonania zwrotu w okresie do 14 dni licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu Klient otrzyma zwrot środków w tej samej formie w której nastąpiła płatność za zwracany towar, w kwocie równej cenie uiszczonej przez klienta za tenże towar. W przypadku płatności bonami płatniczymi akceptowanymi w sieci SMYK (Sodexo) równowartość za zwracany towar zostanie oddana w postaci zwrotu gotówki.

  b) W razie dokonania zwrotu w okresie od 15 do 30 dnia licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu. Klient otrzyma doładowanie karty podarunkowej SMYK równowartością ceny uiszczonej za zwracany towar.

  Przy czym, ze względu na fakt, iż warunkiem udziału w promocji jest zakup 3 zestawów LEGO FRIENDS lub LEGO DISNEY, aby skorzystać z przyznanego klientom przez Smyk S.A. prawa zwrotu pełnowartościowych towarów konieczne jest dokonanie zwrotu wszystkich produktów , których zakup uprawniał klienta do udziału w promocji.

 10. 10. Postanowienia niniejszego regulaminu w żaden sposób nie ograniczają praw przysługujących konsumentom z mocy powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 11. 11. Organizatorem promocji jest Smyk S.A. siedzibą w Warszawie, pod adresem ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000643442, kapitał zakładowy 265 006 073 zł (opłacony w całości) , NIP 525-21-59-820.
 12. 12. Regulamin dostępny jest w sklepach Smyk, w których obowiązuje promocja oraz na www.smyk.com

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe