Regulamin promocji dla najmłodszych na wózki, foteliki i ubranka w dniach 23-27.05.2018

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady promocji przeprowadzanej w sieci sklepów SMYK prowadzonych przez Smyk S.A z siedzibą w Warszawie na terytorium Polski („sklepy SMYK”) w dniach 23-27.05.2018 lub do wyczerpania zapasów
 2. W ramach promocji każda osoba, która w dniach 23-27.05.2018 roku dokona zakupu: wózka, fotelika transportowego, ubranek do rozmiaru 98, butów dla niemowląt, fotelików do karmienia, laktatorów, niań elektronicznych, monitorów oddechu, tekstyliów domowych, artykułów pościelowych, kocy, tekstyliów kąpielowych; pieluch tekstylnych, akcesoriów niemowlęcych: butelki/smoczki; elektroniki ; zestawów wykonanych z melaminy/plastiku; akcesoriów niemowlęcych; artykułów dla kobiet w ciąży; mebli do pokoju dziecięcego; kosmetyków przeznaczonych dla niemowląt otrzyma 20% rabatu na nabywane produkty. Promocja obowiązuje od 23.05.2018 do 27.05.2018 lub do wyczerpania zapasów.
 3. Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci SMYK
 4. Promocja nie obowiązuje w sklepach SMYK Outlet oraz sklepie internetowym smyk.com
 5. Promocja nie łączy się z wyprzedażą.
 6. Promocja nie łączy się z kuponami i kartami rabatowymi oraz innymi promocjami.
 7. Promocja nie łączy się z produktami przecenionymi, kuponami i kartami rabatowymi oraz innymi promocjami, nie obowiązuje na produkty oznaczone jako HIT Cenowy.
 8. Oferta sklepu internetowego smyk.com może różnić się od oferty sklepów stacjonarnych.
 9. W przypadku zwrotu zgodnego z umową towaru zakupionego w ramach promocji w sklepie stacjonarnym Smyk dokonanego zgodnie z warunkami dotyczącymi zwrotów i wymian stosowanymi w sklepach Smyk:
 10. a) W razie dokonania zwrotu w okresie do 14 dni licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu Klient otrzyma zwrot środków w tej samej formie w której nastąpiła płatność za zwracany towar, w kwocie równej cenie uiszczonej przez klienta za tenże towar. W przypadku płatności bonami płatniczymi akceptowanymi w sieci SMYK (Sodexo) równowartość za zwracany towar zostanie oddana w postaci zwrotu gotówki.

  b) W razie dokonania zwrotu w okresie od 15 do 30 dnia licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu. Klient otrzyma doładowanie karty podarunkowej SMYK równowartością ceny uiszczonej za zwracany towar. Postanowienia niniejszego regulaminu w żaden sposób nie ograniczają praw przysługujących konsumentom z mocy powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

 11. Organizatorem promocji jest Smyk S.A z siedzibą w Warszawie, pod adresem ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000643442, kapitał zakładowy 265 006 073zł (opłacony w całości) , NIP 525-21-59-820.
 12. Regulamin dostępny jest w sklepach Smyk, w których obowiązuje promocja oraz na www.smyk.com

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe