Regulamin promocji CYBER MONDAY 25% rabatu w dniu 27.11.2017

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady promocji przeprowadzanej w sieci sklepów SMYK prowadzonych przez SMYK S.A. z siedzibą w Warszawie na terytorium Polski („sklepy SMYK”) w dniach 27.11.2017.
 2. Promocja przeznaczona dla klientów sieci sklepów SMYK zarejestrowanych w programie lojalnościowym SMYK & spółka.
 3. W ramach promocji każda osoba, która w dniu 27.11.2017 dokona zakupu w sklepie stacjonarnym SMYK otrzyma 25% rabatu na nabywane produkty. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie kasjerowi karty programu lojalnościowego SMYK & spółka.
 4. W ramach promocji każda osoba, która w dniu 27 listopada 2017 roku dokona zakupów w sklepie internetowym smyk.com, wpisując numer karty programu lojalnościowego SMYK & spółka w koszyku zamówienia otrzyma 25% rabatu na nabywane ubrania i buty.
 5. Promocja obowiązuje w dniu 27.11.2017, w sklepach stacjonarnych w godzinach otwarcia tychże sklepów, a w sklepie internetowym smyk.com do końca dnia.
 6. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych sieci SMYK oraz w sklepie internetowym www.smyk.com
 7. Promocja nie obowiązuje w sklepach SMYK Outlet ani w sekcji outlet na www.smyk.com
 8. Promocja łączy się z SUPER RABATAMI.
 9. Promocja nie łączy się z kuponami i kartami rabatowymi oraz innymi promocjami.
 10. Promocja nie dotyczy zakupu kart podarunkowych ani produktów oznaczonych jako HIT CENOWY.
 11. Oferta sklepu internetowego smyk.com może różnić się od oferty sklepów stacjonarnych Smyk.
 12. W przypadku zwrotu zgodnego z umową towaru zakupionego w ramach promocji w sklepie stacjonarnym Smyk dokonanego zgodnie z warunkami dotyczącymi zwrotów i wymian stosowanymi w sklepach Smyk:
 13. a) W razie dokonania zwrotu w okresie do 14 dni licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu Klient otrzyma zwrot środków w tej samej formie w której nastąpiła płatność za zwracany towar, w kwocie równej cenie uiszczonej przez klienta za tenże towar. W przypadku płatności bonami płatniczymi akceptowanymi w sieci SMYK (Sodexo) równowartość za zwracany towar zostanie oddana w postaci zwrotu gotówki.

  b) W razie dokonania zwrotu w okresie od 15 do 30 dnia licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu. Klient otrzyma doładowanie karty podarunkowej SMYK równowartością ceny uiszczonej za zwracany towar. Postanowienia niniejszego regulaminu w żaden sposób nie ograniczają praw przysługujących konsumentom z mocy powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

 14. Organizatorem promocji jest Smyk S.A. siedzibą w Warszawie, pod adresem ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024787, kapitał zakładowy 265 006 073zł (opłacony w całości) , NIP 525-21-59-820.
 15. Regulamin dostępny jest w sklepach Smyk, w których obowiązuje promocja oraz na www.smyk.com

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe