Nowa kolekcja Cool Club „Lunapark” jest jak wehikuł czasu. Zobacz, czego jest to zasługą

Najnowszą kolekcję marki Cool Club docenią nie tylko maluchy, ale przede wszystkim ich rodzice. Wykorzystane w niej motywy będą dla nich niczym powrót do przeszłości. Gameboy, Pegasus, Tamagotchi, BMX – o większości tych gadżetów współczesne dzieciaki często nie mają pojęcia. Dzięki kolekcji „Lunapark” będą miały jednak okazję dowiedzieć się, czym w dzieciństwie fascynowali się ich rodzice.


Moda zatacza koło

Lunapark to kolekcja wiosenna. Tworzą ją zatem sportowe bluzy, spodnie, T-shirty, a w przypadku dziewcząt także sukienki i spódniczki. Kroje, choć współczesne i dostosowane do potrzeb maluchów, nawiązują nieco do stylu lat 90. Nie bądźcie zatem zaskoczeni, widząc w sklepach Smyk oversizowe bluzy i bomberki.

Z tego samego powodu kolory ubranek są znacznie intensywniejsze niż w przypadku jesiennej i zimowej kolekcji Cool Club. Projektanci postawili na wyraziste kontrasty i neonowe barwy. Kolor żółty pojawia się często w towarzystwie intensywnego niebieskiego, a róż śmiało zestawiany jest z pistacjową zielenią. Wszystko po to, aby kolekcja pozytywnie nastrajała na nadchodzącą porę roku.

Z czym kojarzą wam się lata 90.?

Motywy zdobiące kolekcję jeszcze wyraźniej niż kolory i kroje oddają atmosferę lat 90. Oto jakiego rodzaju nadruki można zobaczyć na ubrankach:

  • Zgeometryzowane samochody wyścigowe niczym z gier telewizyjnych. Oprócz samych aut na ubrankach znajdziemy też liczniki prędkości oraz charakterystyczną szachownicę wyścigową.
  • Inne motywy związane z grami wideo. Komputery (ale tylko takie z kineskopowym ekranem), joysticki, rozpikselowane stworki i hasła z gier – zobaczymy je zarówno na koszulkach, jak i dodatkach z kolekcji. Zdominowały zwłaszcza tę część przeznaczoną dla chłopców.
  • Rollercoastery i karuzele. Skoro nowa kolekcja nosi nazwę „Lunapark”, tego rodzaju motywy nie powinny być zaskoczeniem. Różnią się one w zależności od tego, dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są ubranka. Na tych dla najmłodszych smyków zobaczymy wesołe miasteczko rodem z bajkowych ilustracji. Starszym dzieciom projektanci proponują nieco bardziej „dorosłe” nadruki z sylwetkami rollercoasterów.
  • Graffiti, duże, kontrastujące litery. Lata 90. wielu osobom kojarzą się z ekspansją rapu, dlatego w kolekcji wspominającej tę dekadę nie mogło zabraknąć elementów nawiązujących do mody ulicznej: luźnych koszulek oraz bluz ozdobionych kolorowymi napisami.
  • Zwierzęce wzory. Kiedyś były hitem, w kolekcji „lunapark” powracają, ale w nieco innej wersji: cętki mają różne barwy, a czarno-białe paski nie są samodzielnym motywem, a jedynie tłem dla kolorowych napisów.

Wszystko razem łączy się w elektryzującą kolekcję ubranek, które wniosą energię do wiosennej garderoby niejednego malucha. Sprawdzą się w wielu sytuacjach: w szkole i przedszkolu, parku, na placu zabaw lub wiosennej wycieczce, dajmy na to do parku rozrywki.

Oprac. Joanna Żelazińska

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe