Prezent dla małego fana piłki nożnej – propozycje

Prezenty dla fanów piłkiNiezależnie od tego, czy idolem malucha jest Lewandowski, Ronaldo czy Messi, każdy z przedmiotów z naszego rankingu ma duże szanse wywołać na jego twarzy ogromny uśmiech. Podpowiadamy, który prezent dla fana piłki nożnej będzie najlepszy.

Od rozgrzewki do zwycięstwa, czyli książki dla fanów piłki nożnej

Według słów legendarnego trenera „piłka jest okrągła, a bramki są dwie”. Jednak w tej dziedzinie sportu jest jeszcze wiele do odkrycia. Popularnością cieszą się zarówno pozycje w formie albumów, które prezentują sylwetki konkretnych zawodników, jak i książki, których fabuła koncentruje się wokół dziejów piłki nożna od jej początków aż do czasów współczesnych. Inną propozycję stanowią fabularne historie, dzięki którym dziecko może utożsamić się z małoletnimi bohaterami.

Najlepsze gry – prezent dla fana piłki nożnej: dziecka i nastolatka

Myśląc o piłce nożnej, warto rozgrzać nie tylko mięśnie, ale i szare komórki. Sporo intelektualnych wyzwań i masa dobrej zabawy czeka na te dzieci, które otrzymają jedną z wielu tradycyjnych – planszowych, karcianych lub quizowych – gier o piłkarskiej tematyce. Dziecko może odpowiadać na pytania związane z najsłynniejszymi klubami piłkarskimi, trenerami oraz mistrzostwami. Dostępne są także klasyczne gry, takie jak magnetyczne warcaby w piłkarskiej odsłonie.

Jaki jeszcze może być prezent dla fana piłki nożnej? Zarówno chłopca jak i dziewczynkę mogą zachwycić wieloelementowe puzzle np. z rysowanym, humorystycznym obrazkiem ze sceną z szkolnego boiska. Inna ciekawa propozycja to kolorowanki z piłkarzami.

Impreza urodzinowa z piłkarskim motywem – modne akcesoria

Urodziny, imieniny lub Dzień Dziecka z piłkarskim motywem? Jak najbardziej! Dzięki licznym akcesoriom emocje sięgną zenitu jak podczas strzelania karnego, a głośne „sto lat!” będzie niosło się równie mocno jak okrzyki na największym stadionie. Duże i małe balony przypominające piłkę, tematyczne wykałaczki i pudełka na popcorn, modne piniaty oraz świeczki, które ozdobią tort, wykreują w domu atmosferę wielkiego piłkarskiego święta. Również zaproszenia na dziecięce przyjęcie mogą przybrać kształt biletu na mecz piłki nożnej.

Prezent dla fana piłki nożnej – dodatki do wnętrz

Najwytrwalsi wielbiciele futbolu mogą chcieć otaczać się na co dzień wszystkim tym, co dotyczy ukochanej dyscypliny. To właśnie z myślą o nich produkowane są piłkarskie akcesoria do łazienki i pokoju dziecięcego. Poncho kąpielowe bądź piłkarskie ręczniki to nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne podarunki. W sklepie SMYK dostępne są także liczne komplety pościelowe – z poszczególnymi zawodnikami polskiej reprezentacji, a nawet całą kadrą narodową.

Praktyczny prezent dla fana piłki nożnej

Każdy – czołowy czy początkujący – piłkarz powinien mieć doskonałą kondycję. W osiągnięciu świetnej formy pomocne mogą być bluzy i spodnie dresowe w różnych kolorach oraz buty treningowe. W doskonaleniu celności, a także przeprowadzaniu skutecznych akcji mogą pomóc pozostałe akcesoria. Należą do nich m.in. trenażer podań w formie pasa i bramka treningowa ze specjalną matą z otworami – dziecko otrzymuje różną liczbę punktów w zależności od trudności strzału.

Oprac. Agnieszka Kulig-Kozłowska

Może Cię również zainteresować: