3. edycja SMOK ZA SMOKA wystartowała! Odbierz smoka za smoczek

SMOK ZA SMOKAAkcja SMOK ZA SMOKA podbiła serca Klubowiczów już nie raz. Ruszyła 3. edycja akcji, która potrwa do 31.10.2023.

W ramach inicjatywy "SMOK ZA SMOKA” każde dziecko, które kończy swoją przygodę ze smoczkiem, otrzymuje słodkiego pluszowego smoka jako nagrodę. Celem tej akcji jest wspieranie dzieci w momencie rozstania się ze smoczkiem oraz pozyskanie materiału, który po przetworzeniu zostanie wykorzystany do stworzenia estetycznego i praktycznego wyposażenia publicznego placu zabaw.

Eko smoki

Wykorzystanie zużytych smoczków do wytworzenia elementów placu zabaw to nie jedyny ekologiczny aspekt akcji. Pluszowe smoki, które powędrują do maluchów są wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu butelek PET – do produkcji smoków nie zostały wykorzystane nowe tworzywa sztuczne. Akcja SMOK ZA SMOKA nie tylko redukuje odpady poprzez ponowne wykorzystanie smoczków, ale także promuje wykorzystanie surowców z recyklingu, co korzystnie wpływa na środowisko.

Kolejny eko plac zabaw

Sierpc oraz Rumia – tutaj powstały place zabaw z przetworzonych smoczków, zebranych podczas dwóch ostatnich akcji. Kolejne miasto ma wyjątkową szansę na wygranie placu zabaw! Miasta, które biorą udział w akcji, to Giżycko, Kołobrzeg, Bolesławiec, Włocławek, Ostrołęka, Zamość, Piła, Biała Podlaska oraz Bełchatów. Głosowanie na zwycięskie miasto przewidziane jest na 2 listopada –  dołącz do zabawy i zdecyduj, które miasto wygra eko plac zabaw!

Do kogo skierowana jest akcja SMOK ZA SMOKA?

Akcja promocyjna skierowana jest do Klubowiczów programu SMYK&spółka. Każdy Klubowicz, który dokona zakupu w sklepie stacjonarnym SMYK za kwotę min. 50zł oraz odda dziecięcy smoczek, może odebrać pluszowego smoka! Obowiązuje limit jednego smoka na jednego Klubowicza. Akcja potrwa do 31.10.2023 lub do wyczerpania zapasów, o ile nastąpi ono wcześniej.

Więcej szczegółów akcji znajdziesz na https://smokzasmoka.pl/

Nie jesteś jeszcze Klubowiczem programu SMYK&spółka? Dołącz do programu, odbierz pluszowego smoka i zdecyduj, w którym mieście powstanie wyjątkowy plac zabaw dla smyków!

Smok za Smoka