Zrozumieć fizykę. Podręcznik 2 liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Indeks: 6764603

Napisz recenzję i oceń
Cena: 45,99 zł54,90 zł
Oszczędzasz: 8,91 zł (16%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu rozszerzonego "Zrozumieć fizykę" cz. 2 przystępnie przedstawia zagadnienia fizyki dotyczące takich zagadnień, jak termodynamika, drgania, fale czy hydrostatyka, i pomaga kształcić umiejętności niezbędne na egzaminie maturalnym.

Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.

Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym.

Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników pomiarów.

Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie - omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: