Zatrzymajmy radość. Deluxe. CD

Indeks: 6488616

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Witajcie Kochani!. Prezentujemy Wam kolejną płytę dziewczyn z zespołu My3. Czwarty album dziewczyn nosi tytuł „za3majMY radość” jest utrzymany w kolorze zielonym i tak samo jak poprzednie krążki, tak i ten posiada zapachową książeczkę – sprawdźcie sami jaki zapach tym razem wybrały: Natka, Julka oraz Gefi!

Płyta zawiera, autorskie, melodyjne i przebojowe piosenki zespołu, które poruszające tematy bliskie każdemu dziecku. Z pewnością z przyjemnością wsłuchacie się w radosny utwór „Różowe okulary”, który MY3 zaśpiewały z gościnnym udziałem Ani Wyszkoni oraz jej córeczki Poli!

Dziewczyny z MY3 kochają polskich wykonawców, dlatego na swojej czwartej płycie postanowiły też zaśpiewać swoje ulubione piosenki. Na albumie znajdziecie fantastyczny cover „Weź nie pytaj” Pawła Domagały, czy też hitowy już numer Roksany Węgiel – „Anyone I Want To Be”! Zobaczcie jak dziewczyny poradziły sobie z tymi fantastycznymi kompozycjami. Wewnątrz płyty znajdziecie także kupon konkursowy.

Sprawdzicie co zrobić, aby wygrać fantastyczną nagrodę - występ dziewczyn z zespołu My3 na urodzinach zwycięzcy! Płyta w wersji deluxe jest poszerzona o utwory autorskie w wersji karaoke – do samodzielnego śpiewania! Dodatkowo, album zawiera wspaniałe gadżety w postaci kolekcjonerskiej już bransoletki z jednorożcem, zestawu pięknych tatuaży wodnych, oraz naklejek z wizerunkiem dziewczyn oraz naklejek do ozdobienia płyty i nie tylko – więcej szczegółów wkrótce!

Tracklista:

 1. Twoje słodkie urodziny
 2. Pierwszy dzień w szkole
 3. Czy ten Pan i Pani (Cover)
 4. Różowe okulary
 5. Łowcy gwiazd (Cover)
 6. Latawce
 7. Duże dzieci
 8. Weź nie pytaj (Cover)
 9. Anyone I Want To Be (Cover)
 10. Tak smakuje życie (Cover)
 11. Twoje słodkie urodziny (Instrumental)
 12. Pierwszy dzień w szkole (Instrumental)
 13. Różowe okulary (Instrumental)
 14. Latawce (Instrumental)
 15. Duże dzieci (Instrumental)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu