Yvolution, Glider To Go, hulajnoga, niebieska

Indeks: 6444001

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Hulajnoga Glider To Go to prawdziwa zabawa! Najlepsze połączenie plecaka i hulajnogi, pozwalając dzieciom ścigać się rano do szkoły, jechać przed siebie na wycieczki do parku lub na wycieczki weekendowe. Dostępne są trzy tryby podróży: noś torbę jak plecak, przymocuj ją do hulajnogi lub przekształcić hulajnogę w wózek na kółkach. Jest to bezstresowy sposób poruszania się z punktu A do punktu B, dzięki czemu każda podróż jest okazją, aby pozwolić dzieciom spalić trochę energii i doskonalić ich umiejętności jeździeckie.

 • Glider To-Go vs Regularna hulajnoga

Glider To-Go to sama w sobie niesamowita hulajnoga. Trójkołowy projekt i regulowana technologia "przechyl się by sterować" sprawiają, że dzieci mogą sterować przechyleniem się w zakrętach, zamiast obracać kierownicą, co pomaga im poprawić równowagę i jeździć na hulajnodze odpowiednio do ich poziomu umiejętności. Glider To-Go posiada tylny hamulec i regulowaną kierownicę, to pierwsza hulajnoga tego rodzaju, która łączy hulajnogę i plecak w jednym!

 • Opanuj jazdę do szkoły

Glider To-Go praktycznie na nowo definiuje jazdę do szkoły. Plecak wykonany jest z łatwego w czyszczeniu materiału z elastycznymi bocznymi kieszeniami, idealnego na przybory szkolne lub na suchy prowiant na lunch. Torba można bezpiecznie przymocować do przedniej części ramy, pozwalając dzieciom na jazdę do szkoły, a następnie można odpiąć ją przed drzwiami szkoły i nosić torbę jako wygodny plecak. Składana rama posiada nawet trwały silikonowy uchwyt, ułatwiający przenoszenie ją w drodze do domu.

 • Pierwsza hulajnoga tego rodzaju

Ta hulajnoga dla dzieci jest wyposażona w innowacyjną technologię z opatentowanego systemu przechylania się przy skręcie, który uczy dzieci fizycznych umiejętności, takich jak równowaga, świadomość przestrzenna i koordynacja, w trzech trybach, które pozwalają dzieciom podróżować we własnym tempie. Torba przyczepia się do ramy, pociągając za dźwignię w górnej części trzonka kierownicy. System uchwytów został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wstrząsy i zakręty, utrzymując torbę na miejscu nawet na najszybszych przejażdżkach.

 • Bezpieczeństwo przede wszystkim

Torba jest zamontowana z przodu (z dala od kierowcy) w celu uzyskania maksymalnej kontroli. Konstrukcja z szeroką podstawą i trzema kołami jest o wiele bardziej stabilna niż zwykła hulajnoga, dzięki czemu dzieci mogą łatwiej utrzymać równowagę i sunąć z prędkością. Dodaliśmy gładkie kółka PU zapewniające wytrzymałość i antypoślizgową taśmę samoprzylepną dla bezpieczeństwa nawet w deszczową pogodę. Glider To-Go wyposażony jest również w uchwyty z gumy silikonowej zapewniające wygodę i łatwy w obsłudze hamulec tylny do zatrzymywania awaryjnego!

 • Najlepszy prezent dla dzieci

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej hulajnogi dla dzieci w nadchodzącym roku szkolnym, czy zestawu kółek do miejskich przygód, Glider To-Go to idealne połączenie praktyczności i zabawy. Teraz Twoje dziecko może wybrać jeden z trzech rodzajów transportu (plecak, hulajnoga lub wózek na kółkach), aby zabrać je wszędzie do szkoły lub na weekendowe przejażdżki w parku. W przypadku krótszych podróży możesz zostawić torbę w domu i jeździć jak na zwykłej hulajnodze!

Dane techniczne:

 • Wymiary
  • Hulajnoga: 59x27,5x57-66,5 cm,
  • Koło: 12x8 cm.
 • Waga: 2,97 kg.
 • Maksymalne obciążenie: 20 kg.

Wiek: od 3 lat.

SKU 

6444001

Producent

Yvolution

Przedział wiekowy

3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Yvolution

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu