Yoskine, Okinawa Green Caviar 60+, krem wypełniający zmarszczki na dzień i noc, 50 ml

Indeks: 6477518

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Yoskine, Okinawa Green Caviar 60+, krem wypełniający zmarszczki na dzień i noc, 50 ml

Okinawa Green Caviar - to luksusowa, przeciwzmarszczkowo- liftingująca linia, której działanie oparto na japońskich rytuałach kosmetycznych i niezwykłej aldze, zwanej zielonym kawiorem. zielony kawior jest jedną z tajemnic długowieczności mieszkańców japońskiej wyspy okinawa. połączony z peptydami zagęszczającymi skórę, ma niezwykłe właściwości odmładzające.

Japoński Filler-Lifting, luksusowy krem wypełniający nawet głębokie zmarszczki dla skóry 60+ z zielonym kawiorem z algi Umibudo. Zawiera kombinację skoncentrowanych składników odbudowująco-naprawczych, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, dzięki którym przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie odmłodzony kontur twarzy.

Umibudo Sea Lift

Zaawansowany kompleks przeciwzmarszczkowy łączący ekstrakt z zielonego kawioru (Alga Umibudo) i nowoczesne, zagęszczające skórę Matix-Peptydy. Doskonale regeneruje, liftinguje oraz redukuje długość i głębokość zmarszczek.

Volume Oval-lift

Silnie liftingująca owal twarzy siateczka wolumetryczna z oligosacharydami, która pokrywa skórę filmem wygładzającym. W ciągu kilkunastu minut od aplikacji napina skórę i rozprasowuje zmarszczki.

Tsubaki Beauty Oil

Bogaty w kwasy Omega-6 i Omega-9 olej z japońskiej kamelii z wyspy Jeju. Odbudowuje warstwę lipidową skóry, odżywia i nawilża.

SKU 

6477518

Producent

Dax Cosmetics

Marka

Yoskine

​​​​​​​​​​​​​​Pojemność (ml)

50.0

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu