Yo-kai Watch, strony kolekcjonerskie z medalionem

Indeks: 5950983

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

W świecie Yo-kai bohaterom przytrafiają się takie dni, gdy wszystko idzie nie tak jak powinno. Gubią klucze do mieszkania. Spadają im spodnie. Zatrzaskują się w windzie, w której bardzo śmierdzi! Ale wiadomo czyja to wina! Duszki są wszędzie! Utrudniają codzienne czynności. Nikt nie jest w stanie ich dostrzec, z wyjątkiem osób, które są z nimi zaprzyjaźnione.

Dzieci mogą zbierać postaci Yo-kai oraz strony do kolekcjonowania, które mogą umieszczać w wyjątkowej Księdze Kolekcjonerskiej (Księga, strony do umieszczania medali, medale sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności), dzięki czemu lepiej poznają świat Yo-kai przedstawiony w serialu telewizyjnym i pomogą w łatwy sposób zorganizować i usystematyzować swoją kolekcję.

Każda karta opisuje postać Yo-kai, zawiera informacje o pochodzeniu Yo-kai oraz ciekawostki związane z serialowym duszkiem.

Zestaw (wysyłany losowo) zawiera 3 strony do kolekcjonowania, 3 strony postaci, medal i kartę kolekcjonerską.

  • Ekskluzywny medal Beetall w zestawie
  • 12 miejsc do umieszczania medali na stronie
  • Dzieci mogą wykorzystać naklejki do ozdobienia swojej księgi
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4+

Masz trzy możliwości zabawy medalami Yo-kai:

  1. Wyobraź sobie, że wzywasz postać Yo-kai! Wprowadź medal do zegarka, a usłyszysz imię duszka oraz jego charakterystyczną melodię. Większość medali odgrywa również przewodnią melodię serialu.
  2. Jeśli zeskanujesz medal, używając aplikacji Yo-kai Land, odkryjesz zwariowany świat Yo-kai!
  3. Zbieraj medale Yo-kai i umieszczaj je w Księdze Kolekcjonerskiej.

Aby skorzystać z aplikacji, należy ją pobrać. Aplikacja dla dzieci w wieku 6+. Zapytaj rodzica. Aplikacja dostępna od 1 czerwca 2017 roku. Dostępna w wybranych wersjach językowych. Yo-kai Watch Land jest kompatybilna z określonymi modelami iPhone, iPad, iPad touch oraz z wybranymi urządzeniami z systemem operacyjnym Android. Aktualizacje mogą mieć wpływ na współpracę aplikacji z urządzeniem. Aby sprawdzić, czy twoje urządzenie jest kompatybilne z aplikacją, wejdź na stronę yokaiwatch.hasbro.com. Tu znajdziesz informacje dotyczące dostępności aplikacji oraz instrukcję. Przed wejściem na stronę, zapytaj o zgodę rodziców.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu