Xiaomi, Soocas X3, szczoteczka sonizna

Indeks: 6586819

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Soocas X3 to seria sonicznych szczoteczek chińskiej marki, jaką jest Xiaomi. Wysokiej jakości szczoteczki są nie tylko poręczne, ale posiadają także szereg funkcji, które pozwolą na dokładniejsze czyszczenie jamy ustnej w porównaniu ze zwykłymi, manualnymi szczoteczkami. Model może osiągać nawet do 37.200 ruchów na minutę. Jedną z zalet jest wbudowany system bluetooth. W połączeniu z darmową aplikacją na telefon, można monitorować stan naładowania akumulatora czy zużycia końcówki szczoteczki, a także kontrolować czas mycia zębów i zmieniać aktywne tryby mycia.

Dodatkowo Soocas x3 posiada wbudowany akumulator o dużej pojemności, co pozwoli na długie użytkowanie bez konieczności zasilania.

Zalety Xiaomi Soocas x3:

  • 4 tryby szczotkowania,
  • funkcja Bluetooth,
  • do domu i w podróży,
  • atrakcyjny design.

4 tryby szczotkowania

Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi Soocas x3 została wyposażona w kilka trybów mycia, które opierają się na rotacyjnych, oscylacyjnych i pulsacyjnych ruchach. Oprócz standardowego mycia, użytkownik ma do wyboru program Sensitive, który polecany jest dla osób o wrażliwych zębach lub posiadających aparat korekcyjny na nich. Z kolei osoby o wrażliwych dziąsłach i ze zmianami stomatologicznymi, mogą skorzystać z łagodnego trybu Ochrony dziąseł. Szczoteczka obsługuje również program Wybielanie, który ma pomóc w utrzymaniu białych zębów i znacznie lepiej usuwać osad z kawy czy herbaty, niż zwykła szczoteczka. Ostatni tryb można regulować aplikacją dostępną na telefon.

Funkcja Bluetooth

Szczoteczka marki Xiaomi została wyposażona w system Bluetooth, który umożliwia połączenie akcesorium z urządzeniem mobilnym, jak tablet czy smartfon. Dzięki wcześniej pobranej aplikacji na telefon, użytkownik może zarządzać ustawieniami szczoteczki. Prosta w obsłudze aplikacja pokazuje nie tylko stan naładowania szczoteczki, ale daje również wybór trybu szczotkowania. Ponadto, wskaźnik będzie przypominał o możliwym zużyciu końcówki i konieczności jej wymiany na nową. Zaletą połączenia szczoteczki z aplikacją smartfonową jest również plan mycia zębów, który zbiera dane o długości szczotkowania jamy ustnej.

Do domu i w podróży

Jedną z zalet szczoteczek z linii Soocas x3 jest ich mobilność. Dzięki praktycznym wymiarom oraz pojemnemu akumulatorowi, akcesoria te nadają się nie tylko do użytku w domu, ale również sprawdzą się podczas wyjazdu. Bateria wbudowana w szczoteczkę ma pojemność 1000mAh, co może wystarczyć nawet do kilkunastu dni standardowego szczotkowania po jednym, pełnym zasilaniu. Ładowanie szczoteczki trwa z kolei około 8 godzin. Zasilanie odbywa się poprzez dołączoną bazę z długim kablem. Pełni ona rolę zarówno ładowarki, jak i podstawki pod szczoteczkę.

Atrakcyjny design Xiaomi Soocas x3

Szczoteczki z serii Soocas x3 są bardzo praktyczne, ale ich zaletą jest również samo wykonanie. Akcesoria mają obudowę wodoszczelną o standardzie IPX7. Smukła rączka dobrze leży w dłoni, a włącznik został umiejscowiony w ergonomicznym miejscu. Sama szczoteczka, mimo pojemnego akumulatora, nie jest ciężka, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Warto dodać, że producent przygotował kilka wersji kolorystycznych modelu. Oprócz popularnej bieli, dostępne są także szczoteczki w odcieniach delikatnego różu oraz czerni.

SKU 

6586819

Producent

Xiaomi

Marka

Xiaomi

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu