Xiaomi, Mi Handheld, odkurzacz pionowy

Indeks: 6586816

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Inni kupowali również:

Odkurzacz Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner to nowoczesny i funkcjonalny sposób na czystość w każdym pomieszczeniu. Jego silnik osiąga aż 100 tys. obrotów na minutę, co zapewnia dokładne, sprawne czyszczenie i usuwanie nawet najgłębiej zalegających włosów i zanieczyszczeń.

Odkurzacz cechuje posiadanie dwóch niezbędnych funkcji, czyli bezprzewodowość i ręczne użytkowanie. Dzięki temu odkurzacz doskonale sprawdzi się w domu w miejscach gdzie nie dojedzie odkurzacz Smart. Za pomocą wielu wymiennych końcówek można odkurzyć np. kanapy, pajęczyny na suficie, schody, parapety a także laptopa. Bezprzewodowość nie ogranicza co do miejsca gdzie można użytkować urządzenie, co pozwoli także na jego wykorzystanie w sprzątaniu samochodu i wszystkich jego schowków.

Innowacyjna technologia odkurzania - 9-cyklonowa konstrukcja - ciśnienie statyczne aż 23 kPa.
Aerodynamiczna konstrukcja, silnik o dużej mocy i mechanizm cyklonowy zapewniają skuteczne czyszczenie. Duża siła ssania może powodować zapychanie odkurzacza przez mikrocząstki kurzu, powodując zmniejszenie siły ssania podczas używania. Odkurzacz ręczny Mi wykorzystuje aerodynamiczną konstrukcję, z 9-cyklonowym silnikiem, skutecznie oddzielając cząstki kurzu podczas ich przechodzenia przez odkurzacz. Zapewnia to dużą moc ssania, która nie słabnie w miarę użytkowania. Zarówno większe cząsteczki, jak i mikroskopijne nie mają szans. Zapobiega zatykaniu filtra zapewniając stały przepływ powietrza.

Czas pracy:
Urządzenie wyposażono w baterię o pojemności 2500mAh co pozwala na 30 min pracy. Jedno ładowanie umożliwia więc dokładne sprzątnięcie powierzchni 160m².
Odkurzacz Mi wyposażono w tryb MAX, który generuje poczwórną moc ssania, czas pracy w tym trybie to ok.6 min co pozwoli na sprzątnięcie wyjątkowo trudnych miejsc. Odkurzacz cechuje się niskim poziomem szumów - 72 dB w trybie cichym.

Jedną z ważniejszych wyróżniający cech odkurzacza Mi jest eliminacja cząsteczek PM2.5, zastosowano system 5 filtrów co pozwala na oczyszczanie wydmuchiwanego powietrza podczas sprzątania,  wychwytywanie 99,97% cząstek kurzu. Zapobiega także wtórnemu zanieczyszczaniu powietrza.
Tylko odkurzacz o wysokiej wydajności pochłania kurz na poziomie mikroskopowym. Najbardziej imponujące możliwości odkurzacza ręcznego Mi tkwią w elementach, których nie widać.

W jaki sposób odkurzacz może zapobiec przedostawaniu się kurzu do powietrza, powodując jego wtórne zanieczyszczanie?
Przez wychwytywanie cząstek w systemie filtracji. Wychwytywane są nawet cząstki o wielkości PM2.5, co pomaga utrzymywać czystość powietrza

Usuwa 99,9% roztoczy:
Rozwiązanie idealne dla dzieci i osób wymagających czystego powietrza. Szczotka elektryczna na roztocza umożliwia dokładne czyszczenie materaców i tkanin. Ludzki organizm naturalnie zrzuca mikroskopijne zanieczyszczenia, które stają się pożywieniem irytujących roztoczy, które mogą podrażnić skórę. Elektryczna szczotka na roztocza jest wyposażona w specjalny silnik, który pomaga usuwać roztocza, zapewniając głębokie czyszczenie materaca i umożliwiając spokojny sen w nocy.

Może również wyeliminować inne ukryte alergeny, takie jak:

  • sierść zwierzęca
  • mikroskopijna materia pozostawiana przez psy i koty, roznoszona po całym domu
  • zarodniki pleśni
  • pył, brud i resztki pożywienia zbierają się, przyciągając zarodniki pleśni
  • odchody roztoczy, łóżka, sofy i pluszowe zabawki mogą przyciągać roztocza
  • pyłki i cząsteczki

Odkurzacz Mi wyposażono w kilka wymiennych końcówek, dzięki którym wyczyścimy każdą powierzchnię, czy szczelinę.

SKU 

6586816

Producent

Xiaomi

Marka

Xiaomi

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu