Wyspani rodzice

Indeks: 6246460

3.7 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Karmię, przewijam, usypiam, zasypia, DZWONEK DO DRZWI, uspokajam, nie zasypia, karmię, przewijam, bawię, marudzi, karmię, przysypia, wrzeszczy, karmię, JAKI MAMY DZISIAJ DZIEŃ, przewijam, bawię, marudzi, karmię, przysypia, PRZYSYPIAM (3 minuty), marudzi, śpiewam, karmię, przewijam, CHCĘ SPAĆ!!!!!!

Pojawienie się maluszka w domu może przewrócić życie rodziców do góry nogami. Suzy Giordano w książce Wyspani rodzice przekonuje, że nie musi tak być. To dziecko ma dopasować się do rodziny a nie na odwrót. Wystarczy odrobina chęci i konsekwencja.

Światowy bestseller, napisany przez najsłynniejszą specjalistkę od snu dzieci, mogącą pochwalić się ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w pracy z nimi, zbiera pozytywne recenzje za przejrzystość, zwięzłość i skuteczność. Kilka godzin poświęconych na przeczytanie tej książki zmieni życie Twoje i Twojego malucha na zawsze – zaczniecie się wysypiać i cieszyć sobą nawzajem, a dodatkowo wygospodarujesz nareszcie czas tylko dla siebie. Dwanaście nieprzerwanych godzin snu niemowlaka każdej nocy brzmi jak bajka? Przekonaj się, że jest to możliwe!

SKU 

6246460

Producent

PZWL

Przedział wiekowy

+15 lat

​​​​​​​Autor

Suzi Giordano

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

twarda​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Ilość stron

130​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1
1

Średnia ocena

3.7
Ocena ogólna
3.7
Jakość
3.7
Cena
3.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
anna nowak
Recenzja dodana 16.07.2018
Książka zupełnie nie jest dopasowana do wymagań małego dziecka. A metody w niej przedstawione nie dość że mogą doprowadzić do niedozywienia dziecka, problemów z naturalnym karmieniem to jeszcze zapewnia dziecku emocjonalną traumę..
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Donata
Recenzja dodana 14.07.2018
Książka, która zaleca 4 karmienia na dobę niemowlaka jest zagrożeniem zdrowia i życia dziecka! Ta publikacja jest szczytem hipokryzji! Nakazuje pozostawianie dziecka płaczącego co jak udowodniono naukowo prowadzi do trwałych uszkodzeń mózgu, zwiększa ryzyko depresji zarówno u matki jak i u dziecka. Skandal, że ktoś pozwolił to wydać!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
byledojutra
Recenzja dodana 11.07.2018
Absolutnie fatalny poradnik, zawierający szkodliwe porady, zupełnie niezgodny z obecną wiedzą i zaleceniami. Nowatorska metoda autorki nie powinma nigdy ujrzeć światła dziennego.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5