www.weiter deutsch 3. Podręcznik. Kurs kontynuacyjny + CD

Indeks: 6103048

Napisz recenzję i oceń
Cena: 32,99 zł46,99 zł
Oszczędzasz: 14,00 zł (30%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Wieloletni podręcznik "www.weiter_deutsch 3. Nowa edycja" kładzie nacisk na systematyczne rozwijanie sprawności mówienia, słuchania, czytania ze zrozumieniem oraz kreatywnego pisania. Tematy prezentowane w podręczniku są dostosowane do zainteresowań gimnazjalistów i zgodne z zadaniami egzaminu gimnazjalnego. Autentyczne materiały, obrazy i zdjęcia pomagają ćwiczyć reakcje językowe, będące podstawą komunikacji.

"www.weiter_deutsch 3. Nowa edycja" to podręcznik dla: • uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego w wymiarze 3 lub więcej godzin tygodniowo • uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Podręcznik dla klasy trzeciej składa się z 6 rozdziałów tematycznych - każdy z nich podzielony jest na jednostki, którym przypisane są poszczególne zagadnienia metodyczne.

Do podręcznika dołączona jest płyta audio, która zawiera wzorce fonetyczne tekstów, nagrania piosenek oraz nagrania do zadań z zakresu rozumienia ze słuchu.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: