Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli. Zagadnienia teoretyczne, zabawy, pomysły, scenariusze

Indeks: 5963084

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Zagadnienia teoretyczne, zabawy, pomysły, scenariusze. Od narodzin do wieku szkolnego.

Takiej książki jeszcze nie było!Nowe wyzwania współczesnej pedagogiki wymagają od nauczycieli szczególnych kompetencji oraz umiejętności reagowania na nieustanne zmiany w systemie edukacji. Ta publikacja to wyjątkowy podręcznik – proste w strukturze i skuteczne narzędzie, przydatne w edukacyjnej i wychowawczej pracy z małymi dziećmi! Książka zawiera techniki, zabawy i gry stymulujące rozwój dziecka od narodzin aż do 5 roku życia. Zamieszczono w niej ponad 600 dydaktycznych scenariuszy, które można wykorzystać w indywidualnej pracy z dzieckiem lub do pracy w grupach. Dodatkowo obszerna jej część została poświęconą szczególnym technikom pedagogicznym, opartym na współczesnych zasadach dydaktyki.

Jest to kompleksowa pomoc dla nauczycieli pracujących w żłobkach i przedszkolach. Prezentuje pomysły do stosowania w praktyce oraz podpowiada nowoczesne sposoby ewaluacji i planowania pracy z dziećmi.Dla kogo jest ta książka?

  • Polecamy dla nauczycieli żłobków i przedszkoli, pedagogów, psychologów, logopedów – wszystkim uczestniczącym w edukacji małego dziecka, towarzyszącym mu w jego rozwoju.
  • Wszelkie placówki edukacyjno-wychowawcze.

Dlaczego warto ją nabyć?

  • To profesjonalne kompendium dla nauczycieli i pedagogów. Skarbnica praktycznych scenariuszy zajęć na każdy etap rozwoju dziecka (od 45 dnia do 5 roku życia).
  • To rzetelnie opracowany „gotowiec”, opatrzony porcją teoretycznego komentarza.
  • Proponuje nowatorskie, wyrastające z doświadczenia, rozwiązania dydaktyczne.

SKU 

5963084

Producent

Jedność

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat

​​​​​​​Autor

Opracowanie zbiorowe

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

twarda​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Ilość stron

592​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu