Vtech, Miś Przytulanka, zabawka interaktywna, różowy

Indeks: 6541150

Napisz recenzję i oceń
Cena: 49,99 zł79,99 zł
Oszczędzasz: 30,00 zł (38%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Edukacyjny różowy niedźwiadek od marki Vtech

Miś Przytulanka to milusiński przyjaciel każdego maluszka. Jest miękki i różowy. Idealny do przytulania! Dla dzieci od 3 do 18 miesiąca życia.

Naukę czas zacząć!

Różowy Miś to nie tylko przytulanka. Nauczy Twojego maluszka wielu ciekawych rzeczy! Spójrz, jakie kolorowe przyciski ma na brzuszku. Dzięki nim nauczysz się cyfr, kształtów oraz kolorów! Niesamowite, ile ten Miś potrafi! Zwierzątko wygrywa także wesołe melodie, które sprawią mnóstwo radości.

Każdy lubi przytulanie!

Różowy Miś to bardzo miękka zabawka. Posiada pluszowe rączki, nóżki oraz główkę. Dodatkowo marka Vtech dołączyła do zwierzątka pasek. Pozwala on na zawieszenie Misia Przytulanki na łóżeczku czy wózku. Możecie go zabrać na każdą przygodę! Nocą utuli Twojego malucha do snu. Za dnia będzie bawił i uczył!

Niebieski Miś to idealny prezent dla każdego maluszka. Rozpocznijcie przytulną edukację!

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Od wielu lat staramy się spełniać Wasze oczekiwania. Stawiamy na edukację i bezpieczeństwo.  Wybieramy najlepszej jakości materiały oraz sprawdzamy każdy szczegół. Dziękujemy, że wybieracie markę Vtech. Dzięki Wam rozwijamy się każdego dnia.

Marka Vtech

Vtech jest największym dostawcą zabawek elektronicznych w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Nasz zespół w 11 krajach wyznacza trendy na rynku elektronicznych zabawek edukacyjnych. Zaawansowane technologicznie i bogate w funkcje produkty stanowią dobre uzupełnienie programu wczesnej edukacji.

Informacje szczegółowe:

  • Wiek: od 3 do 18 miesiąca życia,
  • Baterie: 2xAAA (w zestawie baterie testowe),
  • Efekty świetlne i dźwiękowe,

Polska wersja językowa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: