VTech, globus podróżnika

Indeks: 6368334

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Odkrywaj świat razem z elektronicznym Globusem od Vtech!

Globus Podróżnika zabierze Cię w podróż! Poznasz kontynenty, oceany oraz języki obce! Rozwiążesz także liczne zagadki! Zabawka dla dzieci od 3 do 6 roku życia.

Zwiedzaj świat z marką Vtech!

Globus Podróżnika to edukacyjna zabawka dla każdego małego odkrywcy. Jesteś ciekawy świata? Wskakuj do samolotu i razem z Pilotem ruszaj po wielką przygodę! Globus kręci się w trakcie lotu a samolot porusza się ze wszystkie strony świata: północ, południe, wschód, zachód. Spójrz! Globus wyposażony jest w dżojstik, który pozwala na zmianę położenia Pilota. Jest jeszcze szkło powiększające! Nie przeoczysz żadnej ciekawostki!

Zaczynajmy podniebny lot!

Kapitanie, czy jesteś gotowy na niesamowitą podróż?

Interaktywna zabawka posiada aż pięć trybów nauki. Każdy z nich nauczy Cię czegoś nowego! Twoja wiedza zaimponuje wszystkim!

Chcesz poznać kontynenty oraz oceany? Czas na tryb Atlas Świata. Proste, prawda? Teraz czas na mieszkańców świata! Przesuń Pilota w dowolne miejsce.

Hindusi. W Indiach mieszkają Hindusi.

Globus uczy języków obcych!

To nie wszystko! Zabawka nauczy Cię również słów powitania w obcych językach! Wiesz, kto posługuje się tym językiem? Twoim zadaniem jest przesunięcie Pilota w odpowiednie miejsce. Zaczynajmy naukę!

Czas na zabawę. Lubisz zagadki? Świetnie się składa! Pilot kilka przygotował!

Czy wiesz, gdzie jest najdłuższe drewniane molo w Europie?

Spróbuj zgadnąć! Jeśli się nie uda, elektroniczna zabawka udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Najdłuższe drewniane molo jest w Polsce.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo Twojego dziecka. Każdego dnia staramy się spełniać Wasze oczekiwania. Chcemy, aby nasze zabawki towarzyszyły Wam na każdym etapie rozwoju. Z nami jesteście bezpieczni.

Marka Vtech

Vtech to największy dostawca zabawek elektronicznych w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Nasz zespół w 11 krajach wyznacza trendy na rynku elektronicznych zabawek edukacyjnych. Marka Vtech zatrudnia specjalistyczną kadrę, wykwalifikowaną do pracy przy tworzeniu zabawek.  Zaawansowane technologicznie i bogate w funkcje produkty stanowią dobre uzupełnienie programu edukacji.

Informacje szczegółowe:

  • wiek: 3-6 lat,
  • baterie: 4xAA (w zestawie baterie testowe),
  • 5 wariantów zabawy,
  • Polska wersja językowa,
  • Funkcja automatycznego wyłączania, oszczędzająca baterie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu