Vilde, wieszak na biżuterię, metalowy, czarny, twarz

Indeks: 7263979

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

  • EFEKTOWNY - Wieszak na biżuterię w postaci abstrakcyjnej twarzy. Wieszak ma wymiary 23x34x9,5 cm. 
  • IDEALNY NA BIŻUTERIĘ - Świetnie sprawdzi się do przechowywania biżuterii lub innych drobiazgów. Dzięki niemu zapanuje porządek w kolekcji biżuterii. Pozwoli nam na odpowiednio wyeksponować ulubioną biżuterię. 
  • SOLIDNE WYKONANIE - Wykonany z metalu w kolorze czarnym. Prezentuje się bardzo efektownie. 
  • POJEMNY - Ekspozytor na biżuterię ma wiele miejsc, w których można zawiesić biżuterię. Wyposażony w 4 haczyki do zawieszenia. Sprawdzi się do przechowywania kolczyków, łańcuszków czy bransoletek. Podstawa ma formę tacy z podwyższonymi brzegami, więc można przechowywać na niej pierścionki lub kolczyki.
  • DEKORACYJNY - Wieszak jest niezwykle elegancki, będzie stanowić wyjątkową dekorację w salonie, sypialni lub garderobie. Jest modnym dodatkiem do każdego wnętrza. Będzie niezwykle prezentował się umieszczony na toaletce. 

Wieszak na biżuterię wykonany z metalu w kolorze czarnym, występuje w dwóch wzorach nieznacznie różniące się od siebie - produkt wysyłamy losowo. Stanowi wyjątkowe miejsce do przechowywania biżuterii. Niezwykle efektownie będzie prezentowała się ustawiona na komodzie, szafce nocnej lub toaletce. Pozwoli odpowiednio przechowywać biżuterię a lusterko zapewni możliwość obejrzenia się podczas zakładania np. kolczyków. Ciekawy pomysł na prezent dla kobiety. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu