Vilde, kwietnik wiszący, metalowy, czarny złoty, glamour

Indeks: 7172012

Napisz recenzję i oceń
Cena: 22,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

  • WISZĄCA - Wyjątkowa, wisząca doniczka o średnicy 11 cm na kwiaty i zioła. Posiada metalową zawieszkę na której możemy zawiesić konstrukcję wraz z osłonką. Możemy zawiesić ją zarówno na ścianie jak i na haczyku umieszczonym na relingu kuchennym. 
  • METALOWA - Osłonka wykonana z metalu w kolorze złotym. Zawieszana na metalowej konstrukcji w kolorze czarnym.
  • OSŁONKA - Doskonale sprawdzi się jako osłonka na doniczkę z rośliną. Możemy przechowywać w niej rośliny żywe oraz sztuczne. Zawieszona w kuchni może służyć do przechowywania ziół. 
  • DEKORACYJNA - Osłonka będzie pięknie prezentować się zawieszona na ścianie w salonie, przedpokoju, jadalni, kuchni a nawet zawieszona na zadaszonym balkonie, czy tarasie. Dzięki niej w piękny sposób wyeksponujemy ulubione rośliny lub zioła. Kupując większą ilość kwietników możemy stworzyć oryginalną kompozycję kwiatową. 
  • EFEKTOWNA - Kwietnik prezentuje się niezwykle elegancko. Wyjątkowy element dekoracyjny do Twojego domu. Pasuje do każdego wnętrza urządzonego zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. 

Wisząca doniczka na kwiaty i zioła. Doniczka wykonana z metalu w kolorze złotym o wymiarach 11x10 cm. Zawieszana na metalowej konstrukcji w kolorze czarnym o wymiarach 24,5x11,5x12,5 cm. Wymiary kwietnika po zawieszeniu to 11,5x12,5x28,5 cm. Świetnie sprawdzi się do kwiatów żywych i sztucznych. Możemy przechowywać w niej kwiaty, ale równie pięknie będą prezentować się zioła. Czarny i złoty kolor będzie dobrze współgrał z zielenią roślin. Pasuje do pomieszczeń klasycznych jak i nowoczesnych. Utrzymana w industrialnym stylu typu loft. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: