Vilde, kwietnik wiszący, metalowy, czarny, loft

Indeks: 7172009

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

  • WISZĄCA - Wyjątkowa, wisząca doniczka o średnicy 11 cm na kwiaty i zioła. Posiada metalową zawieszkę na której możemy zawiesić konstrukcję wraz z osłonką. Możemy zawiesić ją zarówno na ścianie jak i na haczyku umieszczonym na relingu kuchennym. 
  • METALOWA - Osłonka wykonana z metalu w kolorze czarnym. Zawieszana na metalowej konstrukcji w kolorze czarnym.
  • OSŁONKA - Doskonale sprawdzi się jako osłonka na doniczkę z rośliną. Możemy przechowywać w niej rośliny żywe oraz sztuczne. Zawieszona w kuchni może służyć do przechowywania ziół. 
  • DEKORACYJNA - Osłonka będzie pięknie prezentować się zawieszona na ścianie w salonie, przedpokoju, jadalni, kuchni a nawet zawieszona na zadaszonym balkonie, czy tarasie. Dzięki niej w piękny sposób wyeksponujemy ulubione rośliny lub zioła. Kupując większą ilość kwietników możemy stworzyć oryginalną kompozycję kwiatową. 
  • INDUSTRIALNY STYL - Utrzymana w industrialnym stylu typu loft. Wyjątkowy element dekoracyjny do Twojego domu. Pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu zarówno nowoczesnym jak i klasycznym. 

Wisząca doniczka na kwiaty i zioła. Doniczka wykonana z metalu w kolorze czarnym o wymiarach 11x10 cm. Zawieszana na metalowej konstrukcji w kolorze czarnym o wymiarach 24,5x11,5x12,5 cm. Wymiary kwietnika po zawieszeniu to 11,5x12,5x28,5 cm. Świetnie sprawdzi się do kwiatów żywych i sztucznych. Możemy przechowywać w niej kwiaty, ale równie pięknie będą prezentować się zioła. Czarny kolor będzie dobrze współgrał z zielenią roślin. Pasuje do pomieszczeń klasycznych jak i nowoczesnych. Utrzymana w industrialnym stylu typu loft. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: