Vilde, dozownik na płyn do naczyń, ceramiczny, czarny, 300 ml

Indeks: 7296458

Napisz recenzję i oceń
Cena: 31,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

  • KUCHENNY - Pojemnik z dozownikiem do płynu do mycia naczyń wraz gąbką i dedykowanym miejscem do jej przechowywania. Wymiary pojemnika 11 x 9 x 15 cm. Pojemnik ma pojemność 300 ml.
  • CERAMICZNY - Dozownik wykonany z najwyższej jakości ceramiki, która pomalowana jest na czarny, matowy kolor. Pompka wykonana jest z tworzywa w srebrnym kolorze.
  • MODNY DESIGN - Nowoczesna forma dozownika, sprawia, że idealnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Utrzymany w modnej kolorystyce.
  • ŁATWE NAPEŁNIANIE - Pojemnik w łatwy sposób uzupełnimy płynem. Wystarczy odkręcić nakrętkę z dozownikiem.
  • PRAKTYCZNY - Korzystanie z dozownika pozwala na estetyczne przechowywanie płynu do naczyń wraz z gąbką. Dodatkowo umożliwia zakup płynu w dużym bardziej ekonomicznym i ekologicznym opakowaniu.

Dozownik do płynu do mycia naczyń. Nowoczesna forma wkomponuje się do każdej kuchni, zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej. Świetne rozwiązanie do niewielkich kuchni, dzięki temu produktowi można łatwo zaoszczędzić miejsce oraz pozwala na wygodne i estetyczne przechowywanie gąbki.

Dozownik prezentuje się bardzo elegancko. Utrzymany jest w modnym, czarnym kolorze ze srebrnym elementem. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu