Vilde, doniczka wisząca, metalowa

Indeks: 7172073

Napisz recenzję i oceń
Cena: 13,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

  • WISZĄCA - Osłonka z uchwytem do zawieszenia na balkon lub taras. Idealna do przechowywania roślin żywych lub sztucznych. W kuchni możemy zawiesić ją na relingu. Idealnie sprawdzi się wówczas do przechowywania ziół lub przyborów kuchennych. Osłonka wraz z hakiem ma wymiary 22x13,5x28 cm. 
  • SOLIDNA - Wykonana z metalu w kolorze zielonym. Solidna konstrukcja pozwoli odpowiednio umieścić doniczkę z rośliną. 
  • LEKKA - Osłonka jest niezwykle lekka dzięki użytym materiałom. Jednocześnie jest solidna i wytrzymała. Przy zakupie kilku osłonek możemy stworzyć piękną kompozycję roślin.
  • PRZYDATNA - Osłonka posiada praktyczny hak za pomocą którego z łatwością umocujemy doniczkę. Taki sposób ekspozycji roślin jest niezwykle efektowny.
  • DEKORACYJNA - Osłonka będzie stanowić wyjątkową ozdobę balkonu, tarasu lub altanki. Umieszczone w niej rośliny będą pięknym elementem dekoracyjnym. 

Osłonka z uchwytem do zawieszenia na balkonie lub tarasie. Możemy wykorzystać ją również do przechowywania ziół oraz przyborów kuchennych, wówczas wystarczy umocować osłonkę na relingu. Solidnie wykonana, odpowiednio użytkowana posłuży długie lata. Osłonka sprawdzi się na rośliny oraz zioła. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami. 

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: