Vaggan, komplet noży ząbkowanych, 4 szt.

Indeks: 7171968

Napisz recenzję i oceń
Cena: 22,49 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

  • PRZYDATNE - Noże do steków o długości 25 cm. W zestawie znajdują się 4 sztuki noży. Swoje zastosowanie znajdują w życiu codziennym, jak również przy każdej specjalnej okazji.
  • ZĄBKOWANE OSTRZE - Posiadają ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej o długości 12,5 cm. Dzięki ostrym ząbkom bez problemy pokroimy mięso, ale również warzywa. 
  • WYGODNY UCHWYT - Solidne uchwyty wykonane ze wysokiej jakości tworzywa w kolorze czarnym z 3-punktowym nitowaniem ze stali. Niezwykle poręczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu dobrze i stabilnie leżą w ręce. 
  • UNIWERSALNE - Noże idealnie sprawdzą się do krojenia steków, pizzy, burgerów, mięs, kiełbasy itp. Możemy je wykorzystać również do krojenia warzyw. Dzięki odpowiedniej ostrości bez problemu poradzą sobie z pokrojeniem twardszego mięsa. 
  • NIEZASTĄPIONE - Przydatne podczas grillowania, ale również wykorzystamy je w użytku domowym. Świetnie sprawdzą się również do lokali gastronomicznych.

Zestaw 4 noży do steków o długości 25 cm. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej ma długość 12,5 cm. Niezwykle wygodne w użytkowaniu, dzięki odpowiednio wyprofilowanej rączce. Posiadają ząbkowane ostrze, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie podczas krojenia steków, pizzy, burgerów oraz mięsa. Wykorzystamy je zarówno w domu, jak i podczas grillowania. Sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych. Oryginalny produkt holenderskiej marki Vaggan. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu