Trefl, Rodzina Treflików, Rodzinne zdjęcie, puzzle, 100 elementów

Indeks: 6125760

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Puzzle 100 elementów z bohaterkami filmu animowanego Rodzina Treflików. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41x27,8 cm.

Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

Rodzina Treflików to nowy polski serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W każdym odcinku mali widzowie poznają perypetie rodziny Treflików – postaci żyjących w świecie balansującym na granicy fantazji, chociaż w wielu aspektach niezwykle podobnym do naszego.

4-letni Treflik i jego o dwa lata starsza siostra Treflinka, żyją w niewielkim domu wspólnie z rodzicami. Pewnego dnia w życiu dzieci pojawia się tajemniczy przybysz z odległej krainy – Mały Wujcio. Wyglądem przypomina skrzata, ma wiele magicznych mocy, a widzą go tylko najmłodsi. Mały Wujcio staje się ich przyjacielem, a także przewodnikiem po zaczarowanych krainach oraz świecie wartości i emocji. To on pomaga Treflikowi i Treflince w rozwiązywaniu problemów, uczy ich także wartości przyjaźni, tolerancji, szacunku dla innych i uczciwości.

SKU 

6125760

Producent

Trefl

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Trefl Puzzle

​​​​​​​​​​​​​​Seria

Rodzina Treflików

​​​​​​​​​​​​​​Puzzle ilość elementów

51-100

​​​​​​​​​​​​​​Puzzle ilość

100

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Istnieje ryzyko zadławienia się małymi elementami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu