Trefl, Lalaboom, zestaw kulko-klocków, 48 elementów

Indeks: 6875176

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 89,99 zł129,99 zł
Oszczędzasz: 40,00 zł (31%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Zestaw kulko-klocków Lalaboom to wyjątkowa zabawka sensoryczna. Wspomaga prawidłowy rozwój dziecka i zapewnia wiele możliwości zabawy. Dla dzieci już od 10 miesiąca życia!

Odkrywaj świat z Lalaboom!

Spójrz! Te klocki można ze sobą łączyć, zaczepiając jeden o drugi. Kulko-klocki da się też rozkręcać i skręcać. Możesz je dowolnie mieszać, tworząc rozmaite konstrukcje. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! W zestawie znajduje się 48 elementów. Odkryj wszystkie kolory, kształty i faktury. Baw się i ucz z Lalaboom!

Więcej niż zabawa!

Kulko-klocki Lalaboom zostały zaprojektowane tak, aby służyć dzieciom jak najdłużej i zachęcać je do odkrywania nowych umiejętności. Dzięki zabawie kulko-klockami dziecko uczy się we własnym tempie. Kulko-klocki o różnych kolorach, kształtach i fakturach dostarczają zróżnicowanych wrażeń dotykowych. To niezwykły produkt, który rośnie razem z dzieckiem i wspiera jego rozwój na wielu płaszczyznach. Pomaga doskonalić precyzyjne ruchy ręki, ruch pęsetkowy i ruchy obrotowe nadgarstka. Umożliwia też ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

Zabawki, które wspierają rozwój sensoryczny Twojego dziecka

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków. Kulko-klocki wspierają rozwój integracji sensorycznej, która wiąże się z procesem organizacji wrażeń zmysłowych. Nasz mózg został zaprogramowany tak, aby odbierać jak najwięcej impulsów i jest kształtowany pod wpływem ich doświadczenia. Ważne, aby zabawki dostarczały zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wzrokowych czy słuchowych. Powinny też umożliwiać zróżnicowaną manipulację przedmiotami. Linia Lalaboom spełnia te potrzeby. Zapewnia dziecku kontakt z przedmiotami o rozmaitych kształtach i fakturach. W trakcie zabawy kulko-klockami Lalaboom maluszek rozwija umiejętność odbierania bodźców z dłoni.

Inspirowane Montessori

Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie. Duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka, w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Kulko-klocki zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa. Są przystosowane dla dzieci już od 10 miesiąca życia. Każda zabawka Lalaboom przechodzi serię rygorystycznych testów. Produkty Lalaboom spełniają wszystkie standardy obowiązujące w Europie (CE), Stanach Zjednoczonych (ASTM), Kanadzie (SOR) i Australii (ISO).

Dzięki różnorodnej strukturze, dostarczają szereg możliwości:

 • rozwoju manualnego
 • rozwoju zmysł dotyku
 • rozwoju intelektualnego.
 • koordynacji oko-ręka
 • poznawania różnorodnych struktur

Szczegóły produktu:

 • Zabawka posiada BPA FREE, PVC FREE, PHTHALATE FREE.
 • Nić ma mniej niż 20 cm, a plastikowa część do nawlekania jest elastyczna.
 • Koraliki o wymiarach około 7,5x5x5 cm.
 • Zabawki nie posiadają małych części, dzięki czemu nie stanowią ryzyka dla maluszków.
 • Wysoka jakość wykonania i materiałów, trwała wytrzymałość.
 • Łatwe w czyszczeniu, pakowaniu i przenoszeniu.

W zestawie:

 • 40 elementów do składania kulko-klocków,
 • 3 płatki kwiatka,
 • 3 łączniki,
 • 2 sznureczki do nawlekania

Wiek: 10 - 36 miesięcy.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Marysia
Recenzja dodana 05.07.2022
Polecam kupić największy zestaw 48 kulkoklocków, im jest więcej elementów tym jest więcej frajdy dla dziecka. Kulki są w kształcie owoców, kwiatów. Można robić przeróżne kombinacje, jest też krótki sznurek do przewlekania. Opakowanie jest solidne i można w nim przechowywać kulki. Jak dla nas najlepsze klocki jakie można było zrobić. Zainteresowanie jest duże 21 mc dziecko chętnie się bawi, starsze dziecko poza grupa wiekowa sugerowana na opakowaniu też ma wielką frajdę z tych klocków. polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5