Trefl, Boom Boom, Kraina Lodu 2, gra rodzinna

Indeks: 6736173

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Boom Boom to szalona gra karciana! Tu trzeba myśleć i działać błyskawicznie! Wymieniaj karty, zbieraj zestawy i uderzaj w dzwonek! Niech wygra najszybszy!

Masz dosyć nudy? Boom Boom Kraina Lodu to coś dla Ciebie! Pora na niezwykle dynamiczną rozgrywkę pełną fantastycznej zabawy. Wykaż się refleksem i spostrzegawczością. Działaj szybko, nie ma ani chwili do stracenia! W Boom Boom wszyscy grają jednocześnie. Wygrywa ten, kto pierwszy zbierze wszystkie potrzebne karty.

Co za emocje!

W grze Boom Boom gracze starają się zebrać takie same karty z ulubionymi postaciami z filmu Disney Kraina Lodu II. Wszyscy w tym samym czasie wymieniają karty z ręki z kartami znajdującymi się na planszy. Po zebraniu zestawu 4 takich samych kart gracz uderza w dzwonek, sygnalizując innym wykonanie zadania. Gracze mogą polować na karty przeciwników – kto okaże się najszybszy? Gracz, który jako pierwszy zbierze odpowiednie stosy takich samych kart, zostaje zwycięzcą!

Działaj szybko, wykaż się sprytem i pokonaj przeciwników! Podejmij wyzwanie i dołącz do gry.

Jak zwyciężyć w Boom Boom? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

  1. Po pierwsze, skoncentruj się! Nie pozwól, by rozproszyły Cię ulubione postacie z Krainy Lodu. I pod żadnym pozorem nie nuć piosenek z filmu. Na śpiewanie będzie jeszcze czas!
  2. Po drugie, myśli szybko, działaj jeszcze szybciej! W przeciwnym razie pozostali gracze sprzątną Ci najlepsze karty sprzed nosa.
  3. Po trzecie, nic tak nie rozprasza innych, jak dźwięk dzwonka. Kiedy skompletujesz zestaw, uderz w dzwonek najmocniej, jak tylko potrafisz!

Startujemy!

Zawartość Pudełka:

  • 56 kart
  • Dzwonek
  • Plansza
  • Instrukcja

Uwaga! Gra dla dzieci powyżej szóstego roku życia.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.7
Ocena ogólna
4.5
Jakość
5.0
Cena
4.5

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ewa
Recenzja dodana 15.08.2020
Moje dziewczynki kochają bajkę Kraina Lodu dlatego gra Boom boom z tej ekranizacji sprawiła im ogromną radość. Przyznam szczerze, że też czasem zasiadami do rozgrywki.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
agata
Recenzja dodana 13.08.2020
kolejna gra z Anną i Elsą. ulubione bohaterki moich córek. nie żałuję ani złotówki wydanej na ten zestaw. radość moich dzieci nie ma ceny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5