Trainz - Nowa era, PC

Indeks: 6031390

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Trainz Simulator: A New Era to kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów pociągów, stanowiąca swoistą rewolucję w dziejach serii.

Za jej powstanie odpowiada australijskie studio N3V Games, wcześniej znane jako Auran – a więc ci sami ludzie, którzy dali światu markę Trainz Simulator. Podstawowe założenia rozgrywki nie uległy zmianom. W dalszym ciągu mamy do czynienia z produkcją spełniającą marzenia wszystkich, którzy w młodzieńczych latach bawili się puszczaniem miniaturowych pociągów po makietach.

Gracze rzeźbią więc teren, układają na nim tory, a następnie puszczają po nich skład kolejowy, wcielając się w maszynistę, który ma za zadanie bezpiecznie pokonać trasę, zbierając pasażerów i ładunki na stacjach etc. Dostępne są różnorodne pojazdy, począwszy od tych, które wyznaczają początek historii kolejnictwa, a skończywszy na najnowszych osiągnięciach techniki w tej dziedzinie. Rewolucja w serii jest widoczna przede wszystkim w technologicznej stronie tytułu. Gros środków zgromadzonych przez twórców został bowiem przeznaczony na stworzenie nowego silnika, nazwanego E2. Pozwolił on na wyniesienie oprawy graficznej na nieporównanie wyższy poziom w stosunku do Trainz Simulator 12. Modele otrzymały jeszcze więcej szczegółów, otoczenie torów stało się znacznie bogatsze w różne obiekty i bardziej żywe, ponadto na ekranie widzimy wiele zaawansowanych efektów, takich jak HDR, dynamiczne oświetlenie i cieniowanie i spektakularne skutki zmiennych warunków atmosferycznych. Oprócz widowiskowej oprawy, nowa technologia pozwoliła także znacząco poprawić model fizyczny i realizm zachowania pociągu.

Tym samym zwolennicy autentyczności otrzymali jeszcze większe wyzwanie niż dotychczas, ale twórcy postarali się, aby w grze nie zabrakło rozmaitych ułatwień. Osoby, które nigdy nie siedziały w kabinie maszynisty, również powinny być więc w stanie czerpać przyjemność z rozgrywki.

Wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny 64 bit, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1
  • Procesor Intel Core i5-3330 3.0 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna ,8 GB,8 GB dla Windows Vista / 7
  • Karta graficzna ,1 GB,1 GB VRAM,2 GB,nVidia GeForce GTX 660 , Zgodna z DirectX
  • Wolne miejsce 30GB
  • Kontrolery Joystick, Klawiatura, Pad

SKU 

6031390

Producent

Koch Media

Przedział wiekowy

6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

​​​​​​​​​​​​​​Platforma

PC​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​WIFI

nie

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu