Ten Tonnes. LP

Indeks: 6460768

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Ethan Barnett, młodszy brat George'a Ezry, który nagrywa jako Ten Tonnes, przedstawia swój imienny debiutancki album! Znajdują się na nim pełne poczuciu humoru rockowe hymny. Single, które promowały album to "Lucy", "G.I.V.E." oraz "Better Than Me". Ten ostatni tak opisuje artysta: "To moja ulubiona piosenka z debiutanckiej płyty. W utworze gram na wszystkich instrumentach, więc to samo widać w teledysku".

Ten Tonnes pracował nad płytą z takimi producentami jak: Dan Grech (Wolf Alice, The Killers, Liam Gallagher) i Hugo White z The Macabees, a w niektórych utworach pojawiają się również znani z Maccabees basista Rupert Shepherd oraz perkusista Sam Doyle. Kompozytorskiego wsparcia udzielili także Nick Hodgson (Kaiser Chiefs), Crispin Hunt (Florence + The Machine, Jake Bugg, Lana Del Rey) i Luke Potashnick (Charlie Puth, James Blunt).

Do tej pory na koncie Ten Tonnes jest debiutancka EP-ka "Lucy", minialbum "Born To Lose" oraz znakomity singlowy utwór "Cracks Between". Jego muzyka zrobiła wielkie wrażenie. Ceniony dziennikarz Huw Stephens umieścił go na liście "Alternative Tips for 2018", a stacja MTV przyznała mu tytuł MTV Get To Know Artist. Po singlu "Lay It On Me" wyprodukowanym przez wspomnianego Hugo White'a z The Maccabees, dziennik "The Sun" napisał o Ethanie krótko i zwięźle: "Spodziewajcie się po nim wielkich rzeczy".

Tracklista:

 1. Lucy
 2. G.I.V.E.
 3. Silver Heat
 4. Counting Down
 5. Too Late
 6. Nights In, Nights Out
 7. Better Than Me
 8. Look What You Started
 9. Cracks Between
 10. Wake Up
 11. Lay It On Me
 12. Missing You

SKU 

6460768

Producent

Warner Music Poland

Przedział wiekowy

12-14 lat, +15 lat

​​​​​​​​​​​​​​Ilość nośników

1

​​​​​​​​​​​​​​Wykonawca

Ten Tonnes

​​​​​​​​​​​​​​Tytuł oryginalny

Ten Tonnes

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2019

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

Płyta winylowa

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu