Teddykompaniet, Dreamies, myszka siedząca, maskotka, 25 cm

Indeks: 6152827

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Maskotka Dreamies Myszka duża, 25 cm

Pluszak szwedzkiej marki Teddykompaniet pochodzi z serii Dreamies. Maskotki wyróżniają się realistycznym wykonaniem oraz najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci już od urodzenia. W kolekcji znajdziemy szczurki, surykatki, pandy, misie, myszki i delfiny.

Pluszak został zaprojektowany specjalnie dla dzieci od urodzenia. Uszyty jest z bezpiecznego pluszu, a wszystkie części zostały solidnie zszyte szwami, których wytrzymałość została przebadana laboratoryjnie. Gwarantujemy, że dziecko będzie uwielbiało swojego pluszaka, a firma Teddykompaniet na zawsze pozostanie dla Was wyznacznikiem najwyższej jakości wśród pluszowych zabawek.

Cechy maskotki:

  • Wielkość: 25 cm.
  • Kolor: Szary.
  • Przeznaczony dla dzieci 0+.
  • Można prać w pralce 40 stopni.

Gwarancja jakości.

Zabawki wykonane są z nietoksycznych, odpornych na ogień materiałów i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swych produktów nie tylko znakiem CE, ale także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe.

SKU 

6152827

Producent

Teddykompaniet

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Teddykompaniet

​​​​​​​​​​​​​​Seria

Dreamies

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu