Ted, Elton, duża maskotka, 38 cm

Indeks: 6323543

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Pluszak Miś Elton, duży, 38 cm

Twoja Pierwsza Przytulanka Teddykompaniet wykonana jest z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Pluszak Elton to wyjątkowy miś wykonany z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że jest bardzo delikatny w dotyku. Pochodzi z serii Teddy - Misie, w której znajdziecie klasyczne misie i nowoczesne przytulanki. Bohaterami serii są misie oraz zajączki.

Mięciutki miś idealnie nadaje się do zabawy oraz do przytulenia podczas snu. Na szyi ma zawiązaną atłasową kokardkę i może być eleganckim misiem na prezent. Charakteryzuje się długim tłowiem i krótkimi nóżkami.

Pluszak został zaprojektowany specjalnie dla dzieci już od urodzenia: uszyty jest z bezpiecznego pluszu, a wszystkie części zostały solidnie zszyte szwami, których wytrzymałość została przebadana laboratoryjnie.Gwarantujemy, że dziecko będzie uwielbiało swojego pluszaka, a firma Teddykompaniet na zawsze pozostanie dla Was wyznacznikiem najwyższej jakości wśród pluszaków.

Zabawki wykonane są z nietoksycznych, odpornych na ogień materiałów i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swych produktów nie tylko znakiem CE, ale także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe.

SKU 

6323543

Producent

Teddykompaniet

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat, +15 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Teddykompaniet

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu