Starpak, Hot Wheels, plecak szkolny

Indeks: 6971508

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Plecak Starpak to najważniejsza część wyprawki szkolnej. Zarówno dla pierwszoklasisty, jak tez dla maturzysty. Żeby przetrwać z nastolatkiem plecak musi być jak rodzic, trwały i wytrzymały, takie są plecaki marki Starpak.

Plecak szkolny Starpak jest wykonany z mocnego materiału poliestrowego 600D specjalnie powlekanego wodoodporną warstwą. Mocne szwy i przeszycia, wytrzymałe zamki błyskawiczne gwarantują, że plecak przetrwa w każdych warunkach jakie może mu stworzyć młody człowieka. Plecak składa się z dużej bardzo pojemnej komory i 2 przednich kieszeni.

Główna komora plecaka Starpak została wyłożona specjalną wzmocnioną i łatwą w czyszczeniu podszewką. Komora jest bardzo pojemna. Zmieści się w niej wszystko co potrzebne w szkole. Dodatkowo 2 przednie kieszenie ułatwią utrzymanie porządku i poprawią organizację. Z obu stron plecaka umieściliśmy siatkowe kieszenie na butelki z napojem. Kieszenie zostały specjalnie wzmocnione wytrzymałem materiałem. Najważniejszą dla zdrowia dziecka częścią plecaka są szelki i plecy. Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom plecaki Starpak gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Plecy zostały wyposażone w systemem wentylacji. Specjalnie zaprojektowany kształt kanału powietrznego zwiększa komfort i higienę użytkowania nawet kiedy robi się gorąco. Szelki są  grube i miękkie. Dzięki czemu nawet ciężki plecak Starpak nosi się wygodnie. Dla zwiększenia komfortu i lepszego odprowadzania wilgoci plecy zostały pokryte meshową tkaniną. Szelki można oczywiście regulować. Pozwala to dopasować plecak do wzrostu i budowy ciała dziecka. Żeby zwiększyć bezpieczeństwo w nocy na szelkach umieszczone są odblaskowe paski. Paski umieściliśmy na przedniej kieszeni, na obu bokach plecaka i na szelkach. Dzięki temu dziecko będzie lepiej widoczne dla kierowców i rowerzystów wieczorem lub po zmroku.

Plecak przeznaczony dla dzieci w wieku: 3+.
Wymiary produktu wys.x dł. x gł. cm: 39,5x29x20.
Waga produktu kg: 0,63 kg.

Cechy produktu:

 • plecak składa się z 1 dużej komory i 2 obszernych przedniej kieszeni
 • 2 boczne wzmocnione kieszenie siatkowe na butelkę z napojem
 • Wytrzymałe zamki błyskawiczne,
 • plecak wykonany z mocnego materiału poliestrowego 600D specjalnie powlekanego wodoodporną warstwą
 • plastikowe stópki na spodzie plecaka ochrona przed wilgocią i brudem
 • ergonomiczne plecy i szelki
 • plecy z systemem wentylacji dla większego komfortu
 • grube, miękkie szelki chronią ramiona
 • regulowane szelki pozwalają dopasować plecak do wzrostu i budowy ciała
 • uchwyt wzmocniony gumową opaską powalające zawiesić plecak na wieszaku lub wygodnie nosić go w ręce
 • odblaskowe paski umieszczone na przedniej kieszeni, na obu bocznych kieszeniach i na szelkach zwiększające widoczność plecaka w nocy bezpieczeństwo dziecka

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu