Spokey, Snopi, rurka do nurkowania

Indeks: 7064182

Napisz recenzję i oceń
Cena: 12,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Rurka do nurkowania Spokey SNOPI:

  • posiada końcówkę antyfalową redukującą ilość wody, która może wlać się do fajki,
  • może być używana razem z czepkiem i okularkami – posiada zaczep do maski,
  • została wyposażona w dolny zawór, który ułatwia oddychanie i pozbywanie się nadmiaru wody przy wynurzaniu,
  • to fajka w jaskrawych kolorach, którą z łatwością można dostrzec z daleka.

Rurka do nurkowania to prawdziwy niezbędnik miłośników snorkelingu. Ułatwia oddychanie na powierzchni wody i jest świetnym wyborem w celu doskonalenia umiejętności pływania, np. kraulem – umożliwia pływanie bez konieczności odwracania głowy. Spokey SNOPI to fajka do nurkowania idealna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych pasjonatów snorkelingu. 

Snorkeling z pasją

Fajka do pływania Spokey SNOPI może być używana razem z czepkiem i okularkami. Posiada zaczep do paska maski. Została stworzona tak, aby woda nie wlewała się do środka podczas pływania, dzięki czemu daje maksymalny komfort i łatwość oddychania pod wodą. Jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo pod wodą oraz długie i satysfakcjonujące użytkowanie: fajka i ustnik z PVC, a zawór z poliwęglanu (PC). Jaskrawe kolory rurki do nurkowania sprawiają, że każdy użytkownik podczas pływania będzie widoczny z daleka.

Komfortowe oddychanie podczas pływania 

Z rurką Spokey SNOPI uprawianie snorkelingu, czyli sportu, który polega na unoszeniu się przy powierzchni wody z zanurzoną głową w celu obserwacji podwodnego życia, wskoczy na jeszcze wyższy poziom. Fajka do pływania Spokey SNOPI posiada końcówkę antyfalową oraz dolny zawór, który sprawia, że powietrze z łatwością wydostaje się na zewnątrz i jednocześnie blokuje wlewanie się wody do fajki. Dzięki temu pozbywanie się wody przy wynurzaniu jest jeszcze łatwiejsze! Co więcej, Spokey SNOPI posiada elastyczny łącznik, z którym bez problemu dopasujesz rurkę do twarzy

Dane techniczne:

  • materiał: fajka i ustnik PVC, zawór PC
  • zawór: dolny
  • zaczep do paska maski: tak
  • końcówka antyfalowa: tak

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: