Spokey, rakietka do ping pinga

Indeks: 7189466

Napisz recenzję i oceń
Cena: 25,99 zł39,99 zł
Oszczędzasz: 14,00 zł (35%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Rakietka do tenisa stołowego Spokey umożliwia zagrania ze średnią szybkością (6/10), rotacją (6/10) i bardzo dobrą kontrolą (7/10), posiada deskę obustronnie obłożoną wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 1,8 mm, ma rączkę anatomiczną (AN), która jest bardziej uwypuklona w środkowej części, co ułatwia pewne trzymanie.

Uwielbiasz adrenalinę, szybkie uderzenia i planowanie strategii? Tenis stołowy może być aktywnością idealną dla Ciebie! To jeden z najpopularniejszych i wbrew pozorom, wymagających kondycji i refleksu sportów - gracze wykazują się dokładnością uderzeń, przewidywaniem ruchów przeciwnika i planowaniem zagrań tak, by go zaskoczyć.

Wygrywać można dzięki znakomitej precyzji, ciekawej rotacji, jak i dużej sile uderzeń.

Rakietka do tenisa stołowego Spokey COMPETITOR daje znakomite możliwości pod tym względem! Ułatwia grę w ping ponga i jest świetnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych graczy.

Stworzona do precyzyjnych zagrań z dużą kontrolą Tenis stołowy jest świetną rozrywką podczas spotkań ze znajomymi, rodziną czy przyjaciółmi. W końcu w ping-ponga można z powodzeniem grać i trenować w domu! Wystarczy odbijać piłeczkę od rakietki, aby zwiększać własne umiejętności nadawania rotacji i precyzji. Anatomiczny kształt rączki Rączki rakietki do tenisa stołowego przygotowywane są najczęściej w wersjach oznaczanych: AN (anatomiczna), FL (taliowana) oraz ST (prosta).

Spokey przygotowany został w wersji: AN, nieco bardziej uwypuklonej w środkowej części, chętniej wybieranej przez osoby o większych dłoniach. Ułatwia trzymanie i zapobiega wyślizgiwaniu się rakietki z dłoni.

Dane techniczne:

  • liczba warstw: 7
  • materiał rączek i deski: drewno
  • rączka: anatomiczna (AN)
  • grubość gąbki: 1,8 mm
  • szybkość (1-10): 6
  • rotacja (1-10): 6
  • kontrola (1-10): 7

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: