Spokey, Alear+, trenażer eliptyczny

Indeks: 6833275

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR+:

  • jest wyposażony w 8 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 10 kg,
  • daje możliwość płynnej automatycznej regulacji oporu magnetycznego z wykorzystaniem aż 24 stopni regulacji,
  • ma 8 różnych programów treningowych oraz dodatkowe: program użytkownika i manualny, system szybkiego spalania tłuszczu, kontrolę mocy i system kontroli bicia serca,
  • umożliwia dopasowanie długości kroku do potrzeb użytkownika i rodzaju treningu,
  • posiada duży wyświetlacz, z którym można monitorować czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls.

Orbitreki to urządzenia, które łączą w sobie wszystko, co najlepsze w bieżniach, rowerkach treningowych i stepperach. Ich konstrukcja i mechanika ćwiczeń zapewniają maksymalny komfort, a przy tym nie obciążają stawów i kręgosłupa. Dzięki temu trenażer eliptyczny jest idealny do regularnych treningów w celu ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i wzrostu wydolności organizmu. Orbitrek magnetyczny Spokey ALEAR+ to bardzo solidna, wykonana z najwyższej jakości materiałów konstrukcja, która doskonale sprawdzi się podczas domowych ćwiczeń.

Bezpieczny i komfortowy trening w domu

ALEAR+ to pewność komfortowego treningu w domowym zaciszu - ćwiczysz kiedy tylko chcesz! 8-kilogramowe koło zamachowe dzięki zastosowaniu technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 10 kg. To, co wyróżnia trenażer domowy ALEAR + to możliwość elektronicznej, płynnej regulacji oporu magnetycznego z wykorzystaniem 24 stopni regulacji! Taka funkcjonalność zapewnia płynną i cichą pracę orbitreka. Liczba programów treningowych (8 + 1 użytkownika + 1 manualny) pozwala na dostosowanie oporu do aktualnej kondycji, indywidualnych potrzeb czy planu treningowego. Dla specjalistycznych ćwiczeń trenażer eliptyczny posiada również kontrolę mocy (WATT), system szybkiego spalania tłuszczu (Body FAT) i system kontroli bicia serca, który umożliwia trening przy wprowadzonym docelowo tętnie (HRC). Regulowana długość kroku sprawia, że trening na urządzeniu można dostosować do własnych preferencji, wzrostu i wieku.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: