Spokey, Alear, trenażer eliptyczny

Indeks: 6833274

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR:

  • jest wyposażony w 8 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 10 kg,
  • umożliwia dopasowanie długości kroku do potrzeb użytkownika i rodzaju treningu,
  • posiada duży wyświetlacz, z którym można monitorować czas ćwiczeń, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls.
  • daje możliwość ręcznej, 8-stopniowej regulacji oporu magnetycznego.

Trening na trenażerze eliptycznym odpowiada ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym i bieżni, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciąża stawy. Dzięki temu korzystać z niego mogą zarówno miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby w trakcie rehabilitacji. To idealny wybór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu lub na wypełnionej po brzegi siłowni. Orbitrek Spokey ALEAR z 8-stopniową regulacją 8-kilogramowego koła zamachowego, które pracuje jak koło o wadze 10 kg, pozwala dostosować ćwiczenia do aktualnej kondycji, indywidualnych potrzeb czy planu treningowego.

Dostosuj długość kroku do własnych potrzeb

Trenażer eliptyczny magnetyczny Spokey ALEAR to duża, wykonana z najwyższej jakości materiałów konstrukcja, która doskonale sprawdzi się podczas domowych ćwiczeń. Jest doskonałym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i wzrostu wydolności organizmu. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zapewnia płynną i cichą pracę orbitreka. ALEAR pozwala także na pomiar czasu ćwiczeń, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii czy przebiegu całkowitego. Regulowana długość kroku (3-stopniowa) sprawia, że trening na urządzeniu można dostosować do własnych potrzeb, wzrostu i wieku.

Bezpieczny i komfortowy trening z pomiarem pulsu

Wyjątkowy design sprawia, że orbitrek dopasuje się do każdego pomieszczenia. To propozycja dla wszystkich, którzy marzą o swojej własnej, indywidualnej siłowni. Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR to pewność udanego treningu, który stanie się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem! Wiemy, jak ważne podczas ćwiczeń w domu jest kontrolowanie pulsu, dlatego na rączkach trenażera domowego Spokey ALEAR zostały umieszczone sensory pomiaru, z którymi będziesz mógł na bieżąco monitorować swoje tętno.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: